Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (132)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @WroTaMar @nienazywajmnie @Mawrycyj @ranunculus @KiciurA @Talvisota @PtactwaWiele @maciekk007 @Nadox @mihix @Adamek645 @jilted @orzel90 @takafaza @dzikslaw @wkrk @Fazzy @Leta @szponovic @PrimaStic
  • Odpowiedz
@miguel1726 pewnie Ci mówiłem, pierwsze mieszkanie które wynająłem jak tu przyjechałem było jakieś 200 metrów od Crackolandii :D Na mapie wyglądało spoko, blisko centrum i Paulisty. Pierwszego dnia chciałem się przejść po okolicy i tam trafiłem, bałem się potem że to normalne w SP...
  • Odpowiedz
Chciałbym tylko przypomnieć, że dzięki zdobyczom współczesnej technologii możecie zwiedzić sobie brazylijską dzielnicę dla ćpunów, amerykańskie getto czy zapadłą ruską prowincję nie ruszając się wcale ze swojej piwnicy - wystarczy street view. Dla przykładu, tutaj macie cracolandię w całej swojej okazałości. Polecam przejechać się przez całą długość Rua Helvetia i przejrzeć zdjęcia z różnych lat. W niektórych miejscach widać kolejne etapy przez jakie ta dzielnica przechodziła - wielkie grupy obdartusów wystające na
  • Odpowiedz
@miguel1726: Ciekawy artykuł pod względem treści, ale jeśli to ty jesteś autorem to muszę zwrócić uwagę, że w co drugim zdaniu złożonym interpunkcja bardzo gryzie.
  • Odpowiedz
@pjcezaq: Interesuje mnie czy drobna i zorganizowana przestępczość jest widoczna w mieście i na jego obrzeżach. Prostytucja, handel narkotykami i napady. Przepisy dotyczące broni palnej wydają się zbliżone do Polskich, a zabójstwa z jej użyciem z roku na rok coraz większe. Czytałem, że najwięcej broni pochodzi z policyjnych i wojskowych magazynów, a jej nabycie nie jest wcale trudne. Czy słyszałeś od lokalnych ludzi jak to jest z kupnem broni? I oczywiście
  • Odpowiedz