Wpis z mikrobloga

Ostatnio wróciłem z Brazylii do Polski na jakiś czas. Jako, że odwykłem od tego miejsca i zapomniałem jak to jest tutaj mieszkać, po powrocie mogłem spojrzeć na ojczyznę pod trochę innym kątem. Oto kilka moich przemyśleń po dwóch miesiącach życia w nadwiślańskim kraju, w którym spędziłem dwadzieścia-kilka lat mojego życia.

http://waytoeldorado.pl/przemyslenia-polska/

#waytoeldorado #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #ciekawostki #oswiadczenie
Dla tych co mają insta - @1726miguel
miguel1726 - Ostatnio wróciłem z Brazylii do Polski na jakiś czas. Jako, że odwykłem ...

źródło: comment_5IXkVPI4v6koH1q8rleAu7OoLkRuLX0C.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@miguel1726: Myślę że akurat główną przyczyną tego że europejczycy to smutasy to po prostu chłodny klimat. Już w takiej Hiszpanii czy Włoszech nie jest tak jak to opisywałeś na przykładzie Polski.
  • Odpowiedz
@miguel1726: Jak czytam takie rzeczy, to zastanawiam się, czy ktoś specjalnie nagina rzeczywistość, czy żyje w jakiejś Polsce B, o której słyszę jedynie, gdy ktoś ma kija w tyłku, albo po prostu wyemigrował.
  • Odpowiedz
@shadowsof2: cale zycie od urodzenia w Warszawie i nie wyjechalem za praca ani szukajac swojego miejsca. To, ze zostalem na stale to byla spontaniczna decyzja, do ktorej nic mnie zyciowo nie zmusilo.

Odnosnie naginania rzeczywistosci - pewnych rzeczy nie widzisz dopoki to jedyne co znasz. Kilka lat wsrod ludzi o zupelnie innej mentalnosci dopiero daje ci dostrzec pewne rzeczy.
  • Odpowiedz