Wpis z mikrobloga

Wykopki, ależ ja mam fajne życie :) Podróżuję sobie tam i śmam, a do tego dostaję takie fajne paczki na #wykopoczta Super paczka od @scully dotarła już 1,5 tygodnia temu - i to dokładnie w moje urodziny! <3 Scully dosyłała mi jednak jeszcze jeden element i dlatego wpis wrzucam dopiero dziś. W sumie dobrze, nie zginie przynajmniej w zalewie innych wykopocztowych wpisów i zasłużona atencja będzie się bardziej zgadzać :) Mój przemiły Wykomikołaj w spódnicy bardzo się postarał, żebym była zadowolona. I jestem! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pakę chciałam otworzyć już na przystanku autobusowym i tylko cud sprawił, że się opamiętałam.

Zastanawiacie się, co było w jednej z najlepszych paczek w tej edycji Wykopoczty?
- mapa-zdrapka, dzięki której nie zapomnę, w których krajach już byłam ^^
- papa Smerf, który ma mi wskazywać w drogę, służyć dobrą radą i chronić przed złymi kierowcami (jeżdżę dużo na stopa)
- niepodrabialny, indywidualny, tylko mój, spersonalizowany kalendarz na 2018 z moim nickiem <3 Na nic się już nigdy nie spóźnię!
- kalendarz grudniowo-adwentowy z czekoladkami, omnomnom!
- książka o samodzielnym wytwarzaniu naturalnych kosmetyków. Może nie interesujecie się tym, ale ja bardzo!
- prawdziwe wełniane skarpetki od bacy z Podhala, żeby stopy mi nie zamarzły jeśli zostanę na zimę w Polsce
- piękny rysunek przedstawiający relaksującą się @easnadh :D

Piękne! Naprawdę ogromnie Ci dziękuję @scully za serce włożone w tworzenie paczki dla mnie :) Odzdrawiam Cię cieplutko i namawiam, żebyś pisała więcej listów, bo charakter pisma masz naprawdę śliczny!
Pobierz easnadh - Wykopki, ależ ja mam fajne życie :) Podróżuję sobie tam i śmam, a do tego d...
źródło: comment_XjlG2Hhbv6Qio8MAOUyKUhHIJ4Ddi9ne.jpg
  • 3