Wpis z mikrobloga

Wykopki, jest sprawa:
Otóż niejaki @ KrolWlosowzNosa ma dzisiaj urodziny. Prawilny z niego mirek, nasza przyjaźń trwa już ponad 18 lat. Człowiek ten nie tylko nigdy mnie nie zawiódł, ale zawsze jest pierwszy do pomocy i pocieszenia dobrym słowem.
Jeśli możecie, sypnijcie jakimiś życzeniami, memami itp. Zdaję się na Waszą inwencję ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie im więcej pozytywnego zamieszania tym lepiej (ʘʘ)
Jako, że chciałbym, żeby do naszego spotkania miał zagwozdkę co, kto i jak to, proszę o nie linkowanie do tego wpisu i tylko lekkie plusowanie żeby się utrzymał na powierzchni (stąd też spacja w nicku żeby go nie wołać).
Z góry dzięki!

Jeśli któryś wpis szczególnie zapadnie mu w pamięci, postaram się dać znać, opisać i ufundować jakieś małe #rozdajo
  • 7
No ta jak się ujawnił ten spisek, to Panie: @pestkacz: @Dropthedrop: @Urzad_Celny: @Vanatox: @tomekkp:
dziękuję Wam wszystkim i nie znajduje słów na pozytywny dla mnie przekaz płynący z tej akcji.

@pestkacz ...wódki wypite jak w delcie Nilu; zieleni kwintal puszczony z dymem, ale dopiero trzeba urodzin co by się ujawnił jako Mirek.. Może w zeszłą sobotę puściłeś farbę, ale o 7.30 nie było mnie już z Wami