Wpis z mikrobloga

@Andreth: Wyjaśnili wam już co to jest LRAD? Kiedy policja go zakupiła? Dlaczego NIE MOŻE go używać w sposób inny niż głośniki? Ktoś wam powiedział że wyciągano go przy okazji Marszu Niepodległości czy dalej żyjecie w swoim świecie? Jeśli już wiecie to przekażcie to politykom którzy do was przychodzą. Taki pajac Szczerba nie ma pojęcia o świecie to może coś dla odmiany do niego dotrze. Wielcy obrońcy wolności i prawa do
PatologiiZew - @Andreth: Wyjaśnili wam już co to jest LRAD? Kiedy policja go zakupiła...

źródło: comment_xvJRd3UTjTRpZFvnBtsqN6FLPcbaj62a.jpg

Pobierz
@PatologiiZew: Od roku usiłujemy politykom (głównie PO) wytłumaczyć różne fundamentalne kwestie, bez specjalnych sukcesów, więc nie sądzę, by akurat to się powiodło. Mają porzucić okazję do walenia w PiS i jeszcze przyznać się do łamania praw obywatelskich samemu? Takie rzeczy się nie zdarzają.

Wielcy obrońcy wolności i prawa do protestowania nie mają pojęcia co się działo przez ostatnie lata. Dlatego ludzie nie chcą do was dołączyć.


Powiedz mi coś, czego nie
Wyzywanie
Grozicie
Rzucacie
Oczekujecie

Rozmawiasz z jedną osobą. Taką która nie pasuje do tego opisu. Poza tym żadnego znaczenia nie ma to co on robił jak był młody. Znaczenie ma krecia robota którą robi teraz i jego odrealnienie. Sami zamykacie się na takich ludzi i odcinacie od młodych. Chcieliście być bardziej radykalnym KODem a jesteście jako organizacja jednym wielkim prezentem dla PiSu. Robicie za tło dla takich pajaców jak Szczerba.
@Andreth: ludzie nie chcą dołączyć, bo alternatywą jest po i n, nawet jeśli się do was nie przyklejają ( w jakimś momencie, bo generalnie to lubią i im pozwalacie). Jak myślę o tych mordach, to już mi mniej przeszkadza ten lewak MM, który jako jedyny polityk oprócz JK jest ideowcem (choć masa oportunistow wokół nich).
Rozmawiasz z jedną osobą. Taką która nie pasuje do tego opisu.


@PatologiiZew: Cieszę się. Wiem, że nie pasujesz (inaczej bym z tobą nie rozmawiała). Czasem mi się uleje, przepraszam.

Znaczenie ma krecia robota którą robi teraz i jego odrealnienie.


Jaka "krecia robota"?

Sami zamykacie się na takich ludzi i odcinacie od młodych.


@PatologiiZew: Zamykacie? "Rozmawiasz z jedną osobą", że sobie zacytuję. Poza tym młodzi przychodzą. Fakt, głównie lewicowcy.

Chcieliście być