Wpis z mikrobloga

Sorry, że spamuję wam tag, ale wiem, że znacie się tutaj na rzeczy. Chciałem kupić zegarek dziewczynie pod choinkę, jakiś relatywnie tani tak do 500zł. Jaką firmą powinienem się zainteresować, by w tej cenie były dobrej jakości?

#watchboners #pytanie
  • 10
@bananowynick: Nie pracuje, nosi się raczej elegancko, ale casualowo ( ) Taka pani bibliotekarka, okulary na cienkich oprawkach, sweterek. Podobają jej się małe zegarki, ale z metalowymi bransoletkami.
@ejoker: @xomarysia: @zupacebulowa: @bananowynick: @KolorBezKoloru:
Ok mniej więcej znalazłem co chciałem, ale mam pytanie, może będziecie kojarzyć. Taki zegarek jak pokazała @zupacebulowa jest super, podobnie jak ten tutaj:
https://www.rosefieldwatches.com/pl/zegarki/the-west-village/soft-pink/rose-gold

Chciałbym własnie taki cienki zegrek koloru złotego, ale z jakąś nutą czerni. Taki pasowałby jej do okularów i ogólnie do ubiory. Nie potrafię jednak takiego znaleźć, może akurat będziecie wiedzieć.
@spike200 imho zegarek to zbyt dużej ryzyko żebyś to miał tylko Ty wybierać. Przecież ona ma to nosić na codzień, a ty nie wiesz czy bedzi jej się podobał, albo pasował do codziennego outiftu. Niech sama sobie wybierze, albo zrób inny prezent.

Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi miał kupić zegarek, który jest czymś szczególnym