Wpis z mikrobloga

@LoveWithDolphins: Les Paula 100 polecam, w tej cenie to porządna, dobrze brzmiąca gitara z wygodnym gryfem, bardzo dobra do nauki.
Ale co będzie dla Ciebie lepsze to nie wiem ;) Najlepiej pograć w sklepie i się przekonać.
@LoveWithDolphins: No domyślam się, że używana, ale jak masz jakiś większy sklep w pobliżu, to znajdziesz tam Epiphony bez problemu i zobaczysz czy pasuje. Ibaneza też jest szansa.

Jak byś kupował to obejrzyj dokładnie, szczególnie gryf. Czy nie jakiś krzywy, czy progi nie wystają, czy klucze nie latają. Te Les Paule są fajne, ale zdarzają się raz od czasu mniej udane egzemplarze.
@LoveWithDolphins les paul 100 z tego co wiem jest kiepski (nie tak kiepski jak special ktorego mialem okazje trzymać w rekach) za 600 spokojnie samicka av3 ktory jest spoko ja ze swojej strony moge powiedziec ze całkiem spoko jest washburn rx12 a jest tani (ok 350) porozgladaj sie tez za yamahą pacificą 112 bo podobno tez naprawde dobre są
@Misieq3340: Rozglądałem się za wszystkim nie daleko Warszawy. Znalazłem kilka Cortów, Yamahe RGX 121Z, ale chciałbym wydać 600zł na zestaw razem ze wzmacniaczem. Z resztą jeśli coś będzie na prawdę nie tak, to po prosu postaram się o zwrot lub sam ją sprzedam.
@LoveWithDolphins jestli ten les paul 100 jest podobnej jakości co specjal 2 to bie warto nawet sie za tym oglodac... ten co miałem w rekach miał krzywo nabite progi ,lakier był z zaciekami a sama gitara brzmiła tak jakoś bez jaj ja bym na twoim miejscu albo wyczekał jakaś okazje albo poczekal i dołożył troche zawsze tez pozostaje mozliwosc kupna lepszej gitary i grania na kompie a potem kupna wzmaka