Wpis z mikrobloga

@laress: Wtedy powie, że spoko bo chodzi o telefon, a nie o kawałek silikonu czy innego gówna. Pisze to chociaż sam nie rozumiem wydawania po 4k na telefon :P
  • Odpowiedz
@laress: do gejfonów tylko oryginalne apple bo wybuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) silicone i leather case są zajebiscie wykonane co jak co... pracuje w telekomunikacji, akcesoria tez sprzedajemy i wiesz ile dzianych klientów przychodzi się kłócić o fakturę większa o 1-5 złotych? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@PipBoy13 #!$%@? może i dostaniesz, ale jakość wykonania w porównaniu do oryginału jest tragiczna

@MZ23 są bardzo dobrze wykonane, ale cena nawet w hurcie to istny absurd. Ogólnie to też zauważyłem, że im człowiek bogatszy tym momentami wieksza cebula. Potrafi się kłócić o dosłowne grosze przy małych zakupach
  • Odpowiedz
@laress: to jest racja, co nie zmienia faktu ze wole kupić jedno porządne za 150 niż tak jak mój różowy 10 chińskich po 3 dychy, aż do czasu kiedy kupiłem jej silicone case ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Poza tym moim zdaniem jak masz telefon za 2-3 Tysiące i więcej to normalne wydać 5-10% tej wartości na etui i szkło :). To tak jak z samochodami, do
  • Odpowiedz