Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (77) z listy NBABombs
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @appylan @Apollo_Vermouth @kosteq64 @okim @keikam @michal015 @Rosderf @JahMuffin @l3chu @piesimocz @parooow @AveNergal @iAmTS @zojmers @nikogo_nie_ma_w_domu @Destu @xDOlejxD @jagto89 @Daramek @MechanicznyBanan @bylu @striker21 @Przwoj @plk_bbl @Focalor @Trae @Eligo @kwinto91 @Googlex @kulek_stronk @Zmalaurus @imper69 @mpchest @roxer @ticos @vupacro @99problems @porucznik_franek @kendzior333 @damienvalentine @loretti @Bobeusz @
@Zaufaj_Procesowi: @xDOlejxD: nawet jak nienawidzicie GSW i czekacie, aż ktoś ich pokona, to naprawdę chcecie słyszeć przez najbliższe 10 lat "tak, wygrali z GSW, ale Curry był kontuzjowany, jak byli zdrowi to była najlepsza drużyna w historii"? Pomijając fakt, że jeżeli kibicujecie kontuzjom zawodników, to nie jesteście godni, żeby oglądać jakikolwiek sport - jesteście frajerami, to naprawdę lepiej, żeby GSW było całe i zdrowe i dopiero wtedy ktoś ich pokonał
@michal015: kolejny wykopek, który traktuje wszystko śmiertelnie poważnie xD

Po pierwsze jest to beka odnośnie wczorajszej wrzuty, nie pamiętam już kogo, która została usunięta.

Po drugie tam też wytłumaczyłem, że śmieszkuje z #cytatywielkichludzi a nie z kontuzji.

Po trzecie dla takich jak ty powinny być darmowe maści na ból dupy w każdej aptece + jakiś tag w częstym użyciu np. #smieszkuje

Po czwarte #!$%@? z tymi epitetami w moją stronę, nie
@michal015 z ta kontuzja to byl zart dlatego na koncu zdania wstawilem "xd" xd. Nie zycze nikomu zle. Nie lubię gsw i nie chce ich widziec na tronie ale nie zycze nikomu zle. To byl sarkazm
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zaufaj_Procesowi: chyba nikogo nie rozbawił twój wczorajszy post, ale spoko. Pierwszy raz oburzyłem się pod tagiem #nba a ty mi tu wylatujesz z "bólem dupy". Ludzie tacy jak ty, piszący o "bólu dupy" są żałośni, już cały internetem rzyga tymi waszymi "maściami na ból dupy", czy wy tego nie rozumiecie, że to przestało być fajne i śmieszne dawno temu. Nie obraziłem też Cię nigdy bezpośrednio: ludzie, którzy życzą kontuzji sportowcom są
@michal015: Ale przecież to nie ja zapostowałem to zdjęcie Currego z wykręconą stopą, a dałem jedynie plusa za "rozwalił głupi ryj" i jakiś inny wykopek się za to przysrał. ZA ZAPLUSOWANIE WPISU ze śmiesznym cytatem.
@michal015 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ważne że się wyjaśniło. Mam rigcz ale niestety przy okazji kiepskie poczucie humoru więc w takich kwestiach zawsze sobie śmieszkuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
P.S. Jak widać zaufałem procesowi więc nie liczę na kontuzje w innych zespołach bo wiem że Simmy i JoJo przejadą się po każdym jak nabiorą ogłady ( ͡°( ͡° ͜ʖ