Wpis z mikrobloga

Jestem kablem, taką jednoosobową targowicą. Ostatnio zwolnili u mnie w pracy złodzieja paliwa po moim donosie, a teraz możliwe, że odbiorą dziecko moim sąsiadom. Jestem wrażliwym człowiekiem, nawet lekko #!$%@? pod tym względem. Gdy w TV leci materiał o krzywdzeniu dziecka moja żona automatycznie przełącza by nie musieć obserwować mojej tyrady na temat strzelania do debili. Płacz zza ściany mnie nie rusza, sam mam dzieci, ale gdy 9-letni syn mnie się pyta czy 6-letni kolega z podwórka może posiedzieć u nas bo jego matka jest pijana i będzie go znowu biła to dzwonie na policje. Tłumaczenie? Prośby? Ostatnie szanse? Już z tego wyrosłem. A porysowany lakier samochodu mnie nie rusza, bo to tylko kurde samochód, a nie twarz dziecka.

#neuropa ##!$%@? #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 153
@lakukaracza_: to jest jeden z gorszych problemów polskiej mentalności, kiedy dzieci są krzywdzone za to że są dziećmi i zachowują się jak dzieci.

Nie rozumiem jak można być dorosłym człowiekiem i oczekiwać od dziecka, że będzie zachowywało się w pełni racjonalnie jak dorosły człowiek... przy czym ten idiota sam się zachowuje jak dziecko z gimnazjum używające przemocy fizycznej do rozwiązania konfliktu. Już sam klaps w pupę jest mocno podważaną metodą wychowawczą
@lakukaracza_:
Przejście od dobrego i godnego pochwały postępowania:

Ostatnio zwolnili u mnie w pracy złodzieja paliwa po moim donosie, a teraz możliwe, że odbiorą dziecko moim sąsiadom.

Do polityki:

Donoszenie do UE łamania konstytucji w Polsce jest targowicą, to zgłaszanie przemocy u sąsiadów tym bardziej.


Dlatego nie lubię takich jak ty. Nie za to że mają inne poglądy, których ja nie wyznaje ale dlatego że #!$%@? wszedzie polityki jest ich misją
Na #!$%@? mam wiedzieć że jesteś z prawej strony czy z lewej albo w środku


@Psycho___________Dad:

WTF? Przecież to ty wyskoczyłeś jak filip z konopii z prawą i lewą stroną i wojny konserwy vs neuropa. Kolega wyżej ma tylko 1 konkretny problem (łamanie konstytucji) i nie opowiedział się po żadnej ze stron odwiecznej wojny lewo i prawo.

Ty za to natychmiast go sprofilowałeś i sklasyfikowałeś jego poglądy polityczne na podstawie jednego
@sakfa:

konkretny problem

(łamanie konstytucji)


o jak kwikłem
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@lakukaracza_

Zgłaszanie łamania podpisanych traktatów do ich sygnatariuszy to zdrada? Trzeba było nie podpisywać, albo niech wyjdą z UE i po kłopocie.


wiem, że rozmawiam z osobami upośledzonymi społecznie, ale postaram się to wytłumaczyć. W momencie, gdy deklarujesz lojalność wobec jakiejś grupy, np. rodziny i podejrzewasz, że np. twój ojciec ćpie, to nie idziesz do najbliższego komisariatu i nie namawiasz pana posterunkowego,
ale gdy 9-letni syn mnie się pyta czy 6-letni kolega z podwórka może posiedzieć u nas bo jego matka jest pijana i będzie go znowu biła to dzwonie na policje


@lakukaracza_: To szanuję, że tylko na policję dzwonisz bo taka to trzeba by kablem od żelazka wyjaśnić.