Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W nawiązaniu do tego wykopu Polska staje się zaściankiem w dziedzinie badań i rozwoju. to wcale nie dziwie się że tak jest gdy na studiach super magistrzy inżynierowie doktorzy chcą na każdym kroku Cię #!$%@?ć. Co tydzień wysyłaj mu sprawozdania w którym jest opisany jest każdy wzór, opisany jest każdy krok jak dla dziecka i każde obliczenie bez możliwości skrócenia go. Nie wyślesz na emaila? ocena 2.0. Nie przyniesiesz kartki a wysłałeś emaila? ocena 2.0. Czyli w sumie co tydzień muszę 2 takie sprawozdania wysyłać na emaila, a na zajęcia trzeba przynieść 4. A kiedy czas na prace? Kiedy czas na inne zajęcia? Po co ta nauka bezsensowna o tym co mi się nie przyda w informatyce np o zmianie temperatury wody gdy wsypiesz do niej sodę. Jest tylko 1 przedmiot związany tak na prawde z informatyką na której programujemy ale niema czasu się nawet do niej coś tam pouczyć bo klep sprawozdania. Już nie mówiąc o matematyce na którą już całkiem czasu by w domu coś przejrzeć. Z mojego roku odpadło już około 25/28 osób przez właśnie takie zachowania. A potem gadki w telewizji hurr durr młodzi nie chcą studiować.
Na co komu takie studia już lepiej iść na kursy, uczyć się w domu i zdobywać doświadczenie w pracy.
Takie moje trochę gorzkie żale bo wkurza mnie takie gadanie że o młodzi nie chcą się uczyć, nie chcą studiować a jak poszedł człowiek na studia to na każdym kroku chcą #!$%@?ć.
#studbaza #studia #szkola #gorzkiezale #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 4