Wpis z mikrobloga

----- Początek gali losowania o 16:00 - streamy: sport.tvp.pl ; YouTube -----

Dokładny program transmisji losowania w pierwszym komentarzu.
------------------------------------------------

Może będzie zainteresowanie, więc ogłoszę sobie #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie będzie zaskoczony, że należy trafnie wytypować wszystkich rywali grupowych, których przydzieli nam dzisiaj los na #mundial2018

Do wygrania jakiś alkohol ode mnie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze nie wiem czy taki jak na picrel, ale na pewno o pojemności nie mniejszej niż 500 ml i procentażu wyższym niż wino. A wszystko w myśl zasad "nie ma futbolu bez alkoholu" oraz "atencja się nie zgadza".

Zasady techniczne zabawy
- Każda osoba ma prawo do jednego komentarza (można edytować, jeśli się zdąży).
- Koniec zawodów o godzinie 16:00.
- Konta założone dzisiaj - nie biorą udziału.
- Wątpliwości rozstrzygam ja.

Zasady rozlokowania zespołów w grupach
- Za wyjątkiem Europy, w każdej grupie może być tylko jedna drużyna z danej konfederacji (Azja, Afryka, Ameryka Południowa, Ameryka Północna i Środkowa)
- W każdej grupie MUSI być przynajmniej jedna drużyna z Europy
- Polacy NIE MOGĄ zagrać z: Rosją, Niemcami, Brazylią, Argentyną, Portugalią, Belgią, Francją
- koszyki
- Skład "polskiej" grupy może zostać wylosowana na 282 sposoby - liczyłem zakładając wszelkie obostrzenia, można sprawdzić.

Nagrodę wyślę pocztą, ale będzie można ją też odebrać osobiście 27 stycznia na #krakowskiewykopparty, co wiąże się także z dodatkowymi profitami. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Istnieje też możliwość wyrażenia jakichś preferencji odnośnie podarku, ale to już przedyskutuję zwycięzcą. W teorii wygrywa pierwszy post z poprawną odpowiedzią. W praktyce, zastanawiam się czy nie wszystkie takie.

Zapraszam do udziału!

#pilkanozna #losowanie #mundial #ms2018 #lysyzuefa
Pobierz idol89 - ----- Początek gali losowania o 16:00 - streamy: sport.tvp.pl ;  YouTube ---...
źródło: comment_AJoPNNWdAJNDWoKLf65ONxVcVBOS3cYd.jpg
  • 65