Wpis z mikrobloga

Jak już kiedyś wspominałem, chciałem polecieć do Malagi za pomocą #ryanair żeby pojeździć trochę po tamtejszych drogach na #motocykle.
Żeby było taniej ( #cebula ) chciałem lecieć od razu w stroju motocyklowym, żeby nie brać bagażu rejestrowanego.
Kilka osób twierdziło, że to nie przejdzie, więc zapytałem Ryanaira a Ci przekierowali mnie do obsługi wybranych lotnisk.

Może kilku osobom przyda się uzyskana odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
uosiu - Jak już kiedyś wspominałem, chciałem polecieć do Malagi za pomocą #ryanair że...

źródło: comment_ihach1gSBjc9TjI4Nfv0xjfGS3n10dFI.jpg

Pobierz
  • 52
@uosiu: ale wiesz, że problemem nie jest tu kontrola bezpieczeństwa, bo przecież przez nią i tak przechodzisz bez kasku i kurtki, a kwestia tego czy będą jęczeć na bramce. jeśli będziesz miał wymiarowy podręczny i pełne umundurowanie na sobie, to bez problemu. przygotowałbym się jednak z wypełnieniem podręcznego tak, żeby w razie czego wsadzić tam kask i ew. jeszcze wykorzystać ten mały dodatkowy, który dopuszcza ryan. możesz nawet nie robić z
@uosiu w 2014 leciałem do Azji w góry wysokie. W lipcu w Europie do samolotu wsiadalem w 2 parach spodni, butach wiążących 2kg każdy, polarze, kurtce puchowej I kurtce gore. Nikt nie robił problemów, nawet pogranicznicy robili sobie ze mną zdjęcia.
teraz tylko czekać na twoich następców:

narciarza wchodzącego w nartach do samolotu


@janusz0: W nartach to by nie przeszło ale w sumie to buty narciarskie byłyby ciekawą opcją. To cholerstwo mega cieżko upchać do jakiegokolwiek bagażu, żeby zostało miejsce na inne rzeczy, a tak problem z głowy. ( ͡ ͜ʖ ͡)