Wpis z mikrobloga

Mam pare pytan. Jak w netflix jest 4 osoby to 4 rozne urzadzenia moga korzystac z niego, czy tak ?

A co jesli wtedy wejdzie piata osoba, przyblokuje ja czy wyloguje ta na ktorej profil sie zalogowala ?

a jesli w tym samym czasie korzysta 3 osoby, ale dwie chca sie zalogowac na ten sam profil ?

wiem, moze dziwne pytania ale nie rozumiem troche dzialania tego #netflixrodzina #netflix
  • 12
@Artvr: Jedno konto główne i 4 profile na nim. Każdy ogląda na swoim profilu, ma historię oglądania itd. Zgaduję, że podłączenie się 5-tej osoby pod któryś z 4 profili skutkowałoby wylogowaniem, nie da się oglądać na 5 urządzeniach na raz. Dlatego rodzina składa się z 4 osób i osobnych profili, tak aby nikt nikogo nie blokował.
@Artvr: nie zalogujesz sie na profil jeśli ktoś coś ogląda, wygrywa pierwszy który wciśnie play. Jak skoczy ogladac to możesz się wbić. Chodzi o to żeby nikt nikomu filmu nie przerwał. Jak wciszniesz pauze tez nie wywali. ktos musialby trafic na moment w ktorym jestes w menu.
@sogen
@FalconOKO
@Artvr mam konto netflix ktore dziele z 3 innymi osobami. Dodatkowo moja matka pietro wyzej ma tv na ktorym rowniez oglada netflixa na mojej prywatnej czesci konta. Nikogo nie wywala, nie przerywa - gdy rownolegle ogladamy rozne rzeczy. Calosc trwa juz okolo pol roku i żadnego bana. Moze to przez to samo ip zewnetrzne?
@kubaczka: @sogen: @FalconOKO: nie ma możliwości oglądania jednocześnie przez 5 osób. Kiedy 5 osoba spróbuje się zalogować to pojawi sie komunikat, że już oglądasz na wszystkich urządzeniach i tyle. Żadnych banów nie ma.

Wszystkie 4 mogą mieć swoj osobny profil, ale równie dobrze wszyscy mogą oglądać na jednym równocześnie zupełnie różne rzeczy
@kubaczka: ale przestrzegacie limitu urzadzen na konto tak ? W sensie jesli Ty z mama ogladasz to jest w sumie 3 osoby zalogowane ? Czy wszystkie 3 sa zalogowane (Ty i 2 inne osoby) a dodatkowo wchodzi Twoja mama i oglada jako 4 osoba korzystajac z tej samej sieci co Ty ?