Wpis z mikrobloga

#kubica #chwalesie #f1 #formula1

Chwale się i żalę.

Kubica jest już po ostatnich testach, gość machnął jedynie 28 kółek i zrobił siódmy czas w tabeli, o pól sekundy lepszy od jego konkurenta z Rosji. Wykluczając pierwszą czołową trójkę stracił niecałe 0,7 sekundy do czwartego Pereza w dobrym bolidzie Force India.

Wczoraj na torze w Abu Dhabi było okolo +30s C. Robert przejeździł ponad 500km w bolidzie w różnych warunkach torowych. Zdobył też superlicencję, a zespół zabronił mu wywiadów z dziennikarzami po dzisiejszych testach. Czuję że ważą się losy kariery tego człowieka i niebawem dowiemy się czy Robert dostanie kontrakt czy nie.

Odpowiedzcie mi tylko, dlaczego tak wielu wybitnych sportowców jest niedocenianych w tym kraju, i/lub wręcz hejtowanych. Idealnym przykładem jest właśnie Robert. Jak coś jest o piłce nożnej której poziom u nas mocno kuleje to jest hur dur, a jak ktoś wspomina o niezaprzeczalnym fenomenie na skale światową jakim jest Robert to pojawiają się hejty.

Ktoś tutaj kubicuje dla Roberta ? :)
Ja owszem, Forza Robert! Do odcięcia! :)

P.S Zdjęcie MassimoCosta z toru Abu Dhabi. Samochód bezpieczeństwa wraz z samochodem technicznym i zapasem części. Oczywiście podwójnie. Jeździł bym takim kombi :)
brzusio23 - #kubica #chwalesie #f1 #formula1 

Chwale się i żalę. 

Kubica jest j...

źródło: comment_W6yZMIOPg7UOhpsfIXBByjPQPne6AGrK.jpg

Pobierz
  • 16
@brzusio23: Ale kto tutaj Roberta hejtuje? Jest moze garstka trolli z czego polowa z nich kibicuje Kubicy, tylko sobie chca jaja porobic. Sam plusuje niektore ich wpisy, chociaz calym sercem jestem za Robertem i zawsze gdzies tam wierzylem, ze wroci.
@brzusio23: #!$%@? hejty? Cały wykop wali do niego konia, o czym ty #!$%@? xD popatrz jak lewego #!$%@? przez lata zanim zamknął ryj wszystkim. Żyjesz w równoległej rzeczywistości
@thesc: Również mnie to zdziwiło bo wczoraj na koniec mrugał zieloną lampką, jakiś błąd w windowsie pewnie ;)
https://twitter.com/twitter/statuses/935871652600123392

A tak całkiem serio, nie wiem jakie są dokładne zasady regulaminu ale podczas tych kilku testów Robert na pewno mógł, (zacznijmy od tego) - odzyskać! licencję i tym bym się nie martwił.. tym bardziej ze FIA naginała już regulamin pod kierowców, przykładem jest młody Verstapen.

Jest jeszcze drugie dno tej rywalizacji... sponsorzy
brzusio23 - @thesc: Również mnie to zdziwiło bo wczoraj na koniec mrugał zieloną lamp...

źródło: comment_LIiky5nQgxGKSXySEs3d2mevmaYJCjQg.jpg

Pobierz