Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki,

Nie wiem jak o tym pisać bo jest mi ciężko i się wstydzę. Jakoś w sobotę zauważyłem że mam dziwny nalot na członku. Po kilku sekundach w internecie dowiedziałem się że to najprawdopodobniej grzybica penisa. Nalot mogę ściągać plastrami z żołędzia. Nic nie boli, nie swędzi ani nie piecze. Z początku myślałem że to mastka albo brud. Podczas kompania nic nie miałem a za godzinę już miałem nalot. Odżywiam się zdrowo i chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu. Kapie się 3-4 razy dziennie dokładnie myjąc całego penisa jak i pod napletkiem a mimo to coś złapałem. Dlaczego się tak tłumacze? Nie chce zostać okrzyknięty brudasem. Posiadam jedną dziewczynę od roku. Uprawiamy seks 3 razy tygodniowo. Da się to wyleczyć domowymi sposobami? Pytam bo urologa na NFZ mam w styczniu a prywatnie na przyszły tydzień. Chciałbym jakoś z tym walczyć do czasu wizyty bo aż mi się nie dobrze robi z myślą ze mam coś takiego na swoim członku.

#zdrowie #pytanie #seks #higienaintymna #niebieskiepaski #rozowepaski #wstydliwewyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
OP: @Ravciu: @zolwixx: @Sheta: @vrdst: @Berethalia:
Maść kupiłem i zacznę stosować. Mam nadzieje że pomoże. Dzięki

Moja dziewczyna o tym wie bo odkryliśmy to razem. Mimo iż o tym wie to nalegała na seks w niedziele bo własnie skończył jej się okres i była troszeczkę wyposzczona. Moja dziewczyna ma jeszcze globulki z wcześniejszego leczenia. Jakiś czas temu dostała zapalenia i od tamtej pory przeszliśmy na tabletki
@AnonimoweMirkoWyznania: miała to przed Tobą? czyli najprawdopodobniej zaraziłeś się od niej... teraz seks bez zabezpieczeń i znów się zarazi -> znów nie zużyje wszystkich globulek (żeby zadziałały prawidłowo trzeba przejść całą kuracje). Dodatkowo tabletki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko zapaleń i grzybic pochwy, więc raczej słaby powód do ich brania.
OP: PrzyjemnaWybranka:
Jutro postaram się zapisać.

PodgnitaEkolożka:
Dwa tygodnie to długo.

@Sheta:
Miała ale pół roku temu. Teraz to się wzięło tak jak by ode mnie. Nie chorowałem od dłuższego czasu prócz zatok ale to wyleczyłem domowymi sposobami. Mam nadzieje że nic w tą niedziele nie złapała ode mnie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}