Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem odpowiednią aplikację do prowadzenia budżetu domowego. Próbowałem excela, arkuszy google, kontomierza i kilka różnych aplikacji. Narzędzie, którego używam od dwóch miesięcy to Spendee. Mimo, że jeszcze beta to jest naprawdę dobrze!

Zalety:
- IMO przyjazny interfejs
- Prosta zasada działania
- Dostęp z poziomu przeglądarki i telefonu
- Możliwość dzielenia portfeli
- Przejrzyste statystki
- Stosunkowo niska cena (Korzyści z prowadzenia budżetu są nieporównywalnie większe)

Wady:
- Nie ma jeszcze pełnej funkcjonalności (budżety można tworzyć tylko w aplikacji mobilnej)
- Mogą się pojawić jakieś bugi podczas wprowadzania transakcji nie są jednak na tyle uciążliwe aby zniechęcać

Od dwóch miesięcy skrupulatnie wprowadzam każdy wydatek i udało mi się wypracować sensowny miesięczny budżet. Nie używam połączenia z kontem bankowym bo mnie to rozleniwia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żadne narzędzie za nas nie będzie prowadzić budżetu domowego, to jest pewne. Jednak w moim przypadku dopiero z użyciem tej aplikacji udało mi się z tego zrobić nawyk, który nawet sprawia przyjemność.

Zrzut ekranu z #nozbe - przypomina mi o tym aby prowadzony portfel był cyklicznie aktualizowany (òóˇ)
#finanse #budzetdomowy #pieniadze #aplikacje
d.....k - W końcu znalazłem odpowiednią aplikację do prowadzenia budżetu domowego. Pr...

źródło: comment_3ciTIWQEmYhDVAyZOsGKq7KJHucg19V4.jpg

Pobierz
  • 1