Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy ktoś oglądał wczoraj mecz, ale Theo Fernandez to jest jakaś katastrofa, a na pewno nie wartościowy zmiennik Marcelo. Trzeba liczyć na to, że chłopak mocno się poprawi, bo ma dopiero 20 lat. Pamiętam jak Marcelo przychodził do klubu i na początku też nie wyglądało to kolorowo. Wczoraj Theo wypadł bardzo blado na tle zawodników z 3 ligowej drużyny, zarówno w defensywie jak i ofensywie. #realmadryt
  • 9
@asdmjs zgadza się, chociaż może być tak że lepiej spisałby się z lepszymi zawodnikami (czyt. z pierwszym skladem) bardziej by się starał, lepsi zawodnicy lepiej pokazują się na pozycję, lepiej podają itp. więc może i on dorównałby do nich. A tak poza tym wszyscy zagrali słabo, oprócz odziwo Bale'a
Niestety @alvaros masz rację, to co się wczoraj działo to jakaś kpina. Wiem, że to była tylko formalność itd. ale sądziłem, że młodym zawodnikom będzie się bardziej chciało coś zaprezentować. Wszyscy w Hiszpanii mało się nie zesrają żeby Ceballos dostawał więcej szans od Zizu ale wczoraj pokazał taki piach, że nie dziwię się, że siedzi na ławce.
@alvaros: i pewnie by tak było, natomiast myślę, że to dotyczy bardziej zawodników środka pola. Theo miał dla siebie całe skrzydło, ma szybkość i mógł ją pokazać. Ja mam cały czas wrażenie, że on potrzebuje chłodnej głowy i czasami trochę pomyśleć.
@asdmjs może pojawiło się zlekceważenie przeciwnika, jeśli faktycznie tak było to powinny odpowiednie osoby z nim pogadać, bo takimi występami pokazuje jak dużo mi brakuje do Marcelo