Wpis z mikrobloga

Tak poza tym, chciałbym wszystkim gorąco podziękować za przybycie na #wroclawskiewykopparty

Podziękowania idą do organizatorów imprezy, świetna robota i cudownie, że mogłem w tym uczestniczyć. Sama impreza wyszła na duzy plus bez afer i innych spin. Jeszcze raz brawa dla @Theia @wielka_glowwa i @Jormungand
Ale bez pomocy Kasi, @bluck @NieNajgorzej i @prthvi też by to nie wypaliło. Ukłony w ich stronę ;3

Ze swojej storny jestem zadowolony z samej imprezy i przebiegu. Dużo starych znanych mi twarzy przybyło, duzo też nowych. I wybaczcie jesli kogoś pominąłem ale skupie się na tych nowych osobach dla mnie. Wszystkim przybyłym jednak dziekuję za gorącą zabawę ;3

@Szrlh @dorotka-wu @kwasnydeszcz @dystopijny_brokul @pyth @pixtri @JanuszBinarny @aliasef @Topgun @HaczuMagiQ (kremówkowy przyjaciel Saute #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) @Hubertosik @Kajetan8

Podziękowania również za ekipe z Poznania w postaci @Moderacja fajnie było się spotkać po latach ;3

Wiele ekip zasługuje na podziękowania ale wiem ze was po prostu nie zawoła ;x Warszawa, Kraków, Śląsk, Pomorze i jeszcze inne odległe częsci kraju. A przede wszystkim ukochany Wrocław ;3 Dziekuję wam że byliście i spowodowaliście porządny reset w weekend. Oby więcej takich okazji było i do zobaczenia na nastepnych! ( o ile dozyję)

A tutaj utwór fałszowany prawidłowo ok 2 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A.....h - Tak poza tym, chciałbym wszystkim gorąco podziękować za przybycie na #wrocl...
  • 15