Wpis z mikrobloga

@Kamkov: Na stronie domu maklerskiego znajdziesz na pewno wszystkie informacje. Musisz mieć jakiś rachunek maklerski, wysyłasz do DM formularz zakupu, robisz przelew i gotowe.

Chociaż moim zdaniem cda.pl przez pirackie materiały to śliska sprawa i osobiście bym nie ryzykował wchodzenia w to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Priya tak ale prawo jako tako omijają bo oni nie maja tego na swoich dyskach tylko udostępniają linki z innych serwerów ( ͡ ͜ʖ ͡) dodatkowo powoli dogaduja się z legalnymi dystrybutorami.
  • Odpowiedz
@Kamkov: z tego co widzę na stronie to 200, akcja po 5.50zł

Nie twierdzę, że robią to nielegalnie, w sumie mało mnie to interesuję :) Jak zaczną się jakiekolwiek plotki, naciski dystrybutorów/twórców albo media podchwycą temat, to spadki będą spektakularne
  • Odpowiedz
@gizmo930: @Priya:

Zapisy na akcje przyjmowane będą do 5 grudnia i można je składać za pośrednictwem Polskiego Domu

Maklerskiego S.A. pełniącego funkcję podmiotu oferującego, natomiast doradcą finansowym jest Prometeia Capital > Sp. z o.o.


np. w przypadku GetBack były to

Do współpracy przy ofercie GetBack wybrał aż 7 domów maklerskich. Inwestorzy mogą składać składać zapisy w:


Centralnym Domu Maklerskim Pekao

Domu Maklerskim mBanku

Domu Maklerskim Raiffeisen Bank Polska

Domu Maklerskim
  • Odpowiedz
@gizmo930: Nie kupowałem nigdy akcji na pierwotnym, ale przecież przy zapisie podajesz rachunek i firmę prowadzącą, w którym chcesz zdeponować kupione akcje.
  • Odpowiedz
@Priya: ale gdzie Ty się chcesz na to zapisać? Ja kupowałem w ofercie publicznej dwa razy w mbanku. Jest zakładka oferta publiczna i mam napisane "brak ofert publicznych".
  • Odpowiedz