Wpis z mikrobloga

nie umiem pisać takich kwiecistych podziękowań jak co poniektórzy, ale generalnie chciałam wszystkim, których poznałam bardzo podziękować za świetną zabawę na party i przed oraz po. było to moje pierwsze party i trochę się cykałam, bo jestem nieśmiała, wiadomo XD

kolejność bardzo przypadkowa

@dorotka-wu nie spodziewałam się, że jesteś taka fajna i że tak dobrze śpiewasz kolega @Szrlh też spoczko
@prthvi ciągle się zastanawiam jak można mieć tak idealną grzywkę?!
@Apollo_Vermouth i pozostali organizatorzy - super robota ()
@pyth @Topgun @japer fajnie się plotkowało ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sylwke3100 dzięki za najmniej fotogeniczne selfie w historii dla @Konkol
@Saute czekam na wyzwanie w quizwaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@idzpanstont @Przedwczesny_pogrzeb kruci za mało was było
@PepeXD ja nie wiem czy ty mnie trollowałeś czy nie w końcu
@aliasef śmiesznie się piło somerki na meczyku
@Kotwpizamie ale ty masz talent wokalny, dzięki za wspaniałe karaoke z telefonu. następnym razem idziemy na windą do nieba XD
@idol89 najlepsze dowcipy opowiadasz, nie da się ukryć
@JanuszBinarny nie wiedziałam, że jesteś najsławniejszym youtuberem na świecie, wreszcie znam jakąś gwiazdę
@HaczuMagiQ największy Polak z Wadowic hehe
@MasterSoundBlaster strasznie chrapiesz :c
@wdzwr nie wiem czy to w ogóle przeczytasz, ale mega fajnie było cię poznać, jestem twoją największą fanką od zawsze na zawsze!
@VAPORWAVE i @bednarz2000 wy to jacyś tacy niewyraźni byliście, ale świetne z was chłopaki hehe pzdr kiedy idziemy na somerki?
no i last but not least - najlepsi towarzysze podróży - @tehSpirit (dzięki za namówienie mnie) i @MarianKolasa (zdecydowanie nie umiemy śpiewać)

i wszyscy inni, z którymi gadałam, ale nie pamiętam nicków!

no i niestety z tych smutnych rzeczy
@Kajetan8 @Rhuburb czuję niedosyt, chyba trzeba się spotkać na wykopiwo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@DziewczynaMirka nadal ubolewam, że się nie widziałyśmy ( ͡,° ʖ̯ ͡°)

#wykopparty #wroclawskiewykopparty #gownowpis
Pobierz kwasnydeszcz - nie umiem pisać takich kwiecistych podziękowań jak co poniektórzy, ale...
źródło: comment_5Gdvt4bJsSXZl6bXXFuWukG8HnMEmDQ4.jpg
  • 58