Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mopo: @Dejus: @choochoomotherfucker: @szeryfe: @jurek-xd: @Cesarz_Polski: @lady_katarina: @chrominancja:
Ogólnie to napisał do mnie "Hej :) Jak pogodzić się z tym, że zawsze będę sam? ", więc mu odpisałam "W co Ty kolego, dalej smutasz? " - bo już kiedyś do mnie pisał, ale odpisałam mu na 2 wiadomości i resztę olałam. Nie będę wklejać całej rozmowy (nawet jeżeli to co pisał jest nieprawdą, to
Po prostu chciałam mu jakoś pomóc, nie sądziłam, że obróci się to przeciwko mnie

@Arbuzbezpestek: Na przyszlosc, jak obcy typ zaczyna sie zalic w PW - czarnolisto xD pewnie jak odpisalas to juz mial plan sie hajtac i byc szczesliwa para po wsze czasy xP
@GiuseppeCalabrese: niestety nie spełniasz ani jednego kryterium... ale jakby naciągnąć pewne fakty, to można wystąpić z Twoją kandydaturą, jednakże wpierw musisz spowodować by Twoja niemiecka różowa Cie zostawiła, musisz stracić dach nad głową i wylądować u mamy na garnuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arbuzbezpestek: czytam sobie czasami mikro ale raczej nie sledze. Duzo tu takich #!$%@? czy to ewenement bo nie wiem co o tym myslec troche. Typ bez instynktu samozachowawczego pisze do dziewczyny ona jak to w zyciu bywa, mowi mu czesc a on odpala altylerie jakby jego matke obrazila. W sumie znalem kiedys typa ktory podczas obiadu u swojej rozowej w domu nie zjadl pomidorowki jej matki bo byla ze smietana. Koles