Wpis z mikrobloga

Mirasy co to może być? Swieci mocnym pulsującym światłem, jest jakby połączeniem kilku mniejszych światełek. Widzę dwa takie punkty ten większy teraz trochę się oddalił. Ufo? Jakieś satelity stacje kosmiczne? Sprawdzałem i faktycznie ona teraz przelatywała tylko ze już powinna być gdzieś nad Kazachstanem a to zupełnie w inna stronę xD może u Was tez to widać xD #astronomia #obserwacjeastronomiczne #niebo Edit: duży punkt zaczął się poruszać mniej go widać leci w kierunku północnym
Pobierz FLOLPROBA - Mirasy co to może być? Swieci mocnym pulsującym światłem, jest jakby połą...
źródło: comment_qCT8VcHLHr7JoiqZSdMS7AdaT48vLgTn.jpg
  • 11
@FLOLPROBA: Nie znam się ale się wypowiem. Wydaje mi się, że to po prostu odległy samolot. Pulsuje przez światła pozycyjne. No i oczywiście samolot jest połączeniem kilku mniejszych świateł.
@Hyagi1: byłem już na tej stronie o 18:30 miał być widoczny satelita Korei północnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ze satelity przelatują chyba szybko a ten wisi praktycznie w jednym miejscu.@zielu14: samolot był moim pierwszym typem natomiast samolot również jest szybszy a sprawdziłem na flightradarze i był jeden przelot ale trwał minutę gdzieś już dawno jest gdzieś indziej