Wpis z mikrobloga

No i dotarłem do domu.

Cóż pisać, gdy wiele już zostało napisane. Ale cóż, zgodnie z moją małą tradycją krótkie podsumowanie(bo jestem mocno zmęczony).

Kolejność wymieniania jest przypadkowa, bo mój mózg już średnio łączy fakty ze zmęczenia i chęci snu(tak, wiem, @TiIa, sen jest dla słabych. :P).

Pani @Theia, Pan @wielka_glowwa, @Jormungand - kawał dobrej roboty. Cholernie podobała się mi kolejna edycja #wroclawskiewykopparty - świetnie wszystko wymyślone, zrealizowane i stworzone.

Nie będę wołał osób, z którymi często się widzę, często jeździmy na różne wyjazdy czy też mamy po prostu kontakt prywatny, bo cóż mogę dodać - jesteście świetni i każdy wie jak jest, więc z osób z którymi rzadko się udaje spotkać, to zawołam pokrótce:

@DziewczynaMirka - rany boskie, jak miło Cię zawsze widzieć na party! :3 Super parę tworzysz z swoim Mirkiem! Dzięki za śpiewanie "Kolorowy wiatr!"

@kwasnydeszcz - jesteś fantastyczna! :) Cholernie się cieszę, że udało mi się Ciebie poznać! :)

@dystopijny_brokul - bardzo miło Cię było gościć na wyjeździe w naszym gronie, mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie i wpadniesz do Krakowa!

@Topgun - bardzo dobrze się z Tobą rozmawia oraz jesteś świetnym kompanem do karaoke przy stoliku. :D

@Szrlh - zazdroszczę brody. Patrz pięterko niżej we wpisie niżej, Ciebie też się to tyczy.

@dorotka-wu - <3 <3 <3 Do zobaczenia w Krakowie!


@JanuszBinarny - cieszę się, że udało mi się Ciebie poznać. :D Dawno nie widziałem tak pozytywnie postrzelonego gościa. :D Mam nadzieję, że uda się nam jeszcze kiedyś spotkać!

@aliasef - Prawilniak. W końcu ma Mi6. #xiaomilepsze

@HaczuMagiQ - kompan w podróży, doskonały człowiek, mam nadzieję, że Ci się podobało i jeszcze nie raz pojedziesz ze mną na wyjazd. Dobrze, że jesteś.

@scully - cieszę się, że w końcu udało Ci się ogarnąć grzywkę. :). Szkoda, że krótko udało się nam porozmawiać.

@Lookbehindya - dziękuję, po prostu. :).

Mózg umarł. Muszę odpocząć. I chyba tyle z wpisu.

Doskonale się bawiłem, Wrocław jest wspaniałym miastem i wrócę tam jeszcze nie raz. Mam nadzieję, że do zobaczenia na VI edycji Wrocławskiego Wykopparty.

A z tego miejsca - z wieloma osobami, bo chciałbym aby wszyscy przybyli - zapraszam na kolejną edycję Krakowskiego Wykopparty,, które odbędzie się już za prawie 2 miesiące, czyli 27.01.2018r w Krakowie

Do zobaczenia!

Warto było jechać.

#wroclawskiewykopparty #sautepoleca
  • 13
@Saute: Jako, że jestem Kremowkowym Przyjacielem Saute #pdk to podpinam się pod podziękowania dla organizatorów. Na początku miałem obawy jak to będzie bo w końcu to moje pierwsze wykopparty ale już wiem, że nie ostatnie bo było świetnie. Wspaniali ludzie, boska atmosfera, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam każdego z kim piłem i wymieniłem chociaż jedno zdanie. :D