Wpis z mikrobloga

Rzeszów melduje, że po ponad 36 godzinach na nogach wrócił z #wroclawskiewykopparty cały i zdrowy!

Piękne dzięki za świetną organizację dla @Theia @wielka_glowwa (aka Tadeusz Sznuk Jr) @Jormungand. Wyszło super i nawet obyło się bez większych zgrzytów. Dziękuję też sponsorom za ogarnięcie fantów na imprezę (nie będę wymieniał, wiadomo o kogo chodzi).
Dziękuję wszystkich z którymi miałem okazję przyjechać - tak @kamil_snk to do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję tym, z którymi mogłem się spotkać, napić, poznać i nawet nie uciekali:
@DziewczynaMirka z Rafałem (wybacz, nicku nigdy nie zapamiętam) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przedwczesny_pogrzeb - dzięki za rozmowę i ratowanie mojej godności, jeśli wiesz co mam na myśli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Misjonarzz - Donna Mama est #!$%@?! dobrze wiedzieć że są jeszcze fanatycy Bomby :D
@sienaq - za fajną rozmowę o survivalu - btw czekam na info o krzesiwach!
@13czarnychkotow i @kissmybattery - dzięki za miłe towarzystwo
@Moderacja i @Benzen za Awanturę o plusy


Dzięki także @japer @Aksjomat666 @idzpanstont @zevree @MiSpot @MasterSoundBlaster @Etykieta @nowik i wszystkich których nicków nie zapamiętałem a miałem okazję zamienić choćby dwa słowa.

Aha i potwierdzam doniesienia: @bednarz2000 był, ale namiotu nie przyniósł

A no i dzięki wielkie Ekipie z którą siedzieliśmy do końca przy barze - ostatni będą pierwszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej na pewno tego nie przeczyta, ale Irenie zza baru dziękuję za poranną kawę, która utrzymała mnie przy życiu :D

Pozdrawiam i mam nadzieję, że widzimy się niebawem na #krakowskiewykopparty? ()
Kuba aka @mandrake13
Pobierz
źródło: comment_NKC3byNbFn33P1ULXw9V76yOWIzjUoXY.jpg
  • 32