Wpis z mikrobloga

@Nalogowy_pijak1: Tyrki ok ale blissey? Przecież ten pok stracił na znaczeniu, tak jak i defensywa, odkąd jest nowy system gymow. @hihi_jery: Przy takim iv, poziomie dustu i cukierków to bym ładował bez zastanawiania się. Oprócz zapadosa to tylko raikou jest dobrym elektrykiem. Co więcej jest lepszym od zapka takaż nie masz się nad czym zastanawiać.
@Zydomasoneria: przesadzasz z tymi 90% ;) Nawet w dużym mieście koło mnie 70% aktywnych graczy już ma jednego albo dwa, gorzej z małymi miastami, jak za pierwszą falą na początku września nie dostali ex passa to do tej pory czekają, ja na szczęście w moim mieście wtedy miałem.

200 candy zostaw sobie na przyszłość na mewtwo, ja wydawałem i teraz żałuję bo 2 miesiące maksuję i końca nie widać ;)
@hihi_jery: Nie słuchaj baranów i rób. Przyda się na pewno, bo to najlepszy elektryczny pok w tej chwili (i długo tak zostanie). Co prawda wild charge byłby lepszy na charge move, ale jak nie masz TMów to i tak styknie. Zrób go do 30 lvla i resztę candy sobie zostaw na Mewtwo jeśli jeszcze masz na niego nadzieję.

Oprócz tego będzie bardzo spoko na bicie gymów, bo jako elektryczny ma tylko
@Nalogowy_pijak1: Nie m2 nie mam. Raikou mam 89% IV a mimo wszystko jak będę mieć dusta i cukierki to go power upuje. Na razie go nie ruszam ale jak się skończy event na niego to go (przynajmniej trochę) wzmocnie. @hihi_jery W sumie na Twoim miejscu jeszcze tydzień czasu bym poczekał. Bo zawsze jest szansa, że coś lepszego złapiesz.

@gipson_90: Jestem ze 170 tys miasta. Na grupie gdzie zgadujemy się na
jak za pierwszą falą na początku września nie dostali ex passa to do tej pory czekają, ja na szczęście w moim mieście wtedy miałem.


@gipson_90 w moim 75k mieście nie było, za to w na wiosce obok 15k miasto już tak. do tego raz tylko w bydzi, więc raczej 90% graczy nie ma
@robin_caraway: tylko teraz w największych miastach typu Warszawa maja już po kilka sztuk, a z racji wielkości jest tam tylu graczy co w 50, 15 tysięcznikach. Ty jesteś obcykany ale nie wiem skąd bierzecie te 90%, w Rzeszowie ma 70% ponad 30 levelowców, a to miasto 180 tysięczniak, ja bym go zaliczył do dużych a nie średnich,m średnie to >40k dla mnie.

No ale u mnie w 9 tysięczniaku było na
@gipson_90: W Warszawie nadal cała masa osób nie ma Mewtwo i najczęściej im wyższy level tym gorzej właśnie, są osoby co mają już ok. 700-800 raidów zrobionych i nadal żadnego EX passa nie dostali. Ja, na już ponad 400 raidów tylko 1 miałem na samym początku. A tych co mają więcej niż 1 i grają legalnie to już chyba naprawdę na palcach można policzyć. Ogromną część EX passów niestety spooferzy zgarniają,
@Packa: Raikou jest akurat dobrą kontrą na Ho-oh, bo jest super effective przez latający typing. Najlepszy jest Golem (ale wątpię, żeby miał 6 podpakowanych golemów), tyle że w przypadku, gdy Ho-oh ma solar beam to jest fatalny, bo to gorzej niż nawet focus blast na tyrki.
Obecnie jest to najlepszy elektryk w grze. Prędzej czy później po prostu się przyda. Jak się ma 600k dustA to można sobie pozwolić. Sam go sobie zrobię ale czekam do końca miecha jeszcze, bo takiego dobrego jak Ty, to nie mam ;(
Aa i warto mu zmienić atak na Thunder ..