Wpis z mikrobloga

@Coario: Jestem w play od lat i powiem tak, zawsze mnie zastanawia gdzie Ci ludzie mieszkają że nie mają zasięgu. Ja nie mam żadnych problemów, pewnie, czasem się zdarzy że Ci przeskoczy na roaming, ale to nie problem przecież bo i tak dzwonisz i zasięg masz. (zazwyczaj jak jeżdżę autem to mi zmieni na innego operatora)
A za granicą bez zasięgu? Hehhehehe, przecież i tak będziesz łapać nadajniki sieci rodzimych więc
@Coario: omg uciekłam w tym roku z playa po 5 latach. Dlaczego- przy rozwiązywaniu umowy (po równo dwóch latach) okazało sie ze dwa z trzech numerów jakie tam mam są aktywne przez dwa kolejne lata! Ze niby podpisałam umowę na 4 lata?! A ciekawa rzecz bo jeden z tych numerów był nawet nie aktywny :/ burdel tam maja ze hej. Druga sprawa KOSZTY; podpisałam 2 lata temu umowę z nowym wówczas
@HaloHet: pomijając historie z komornikami. Jakimś cudem dostawałam faktury na adres zameldowania(!) wiec o nich nie wiedziałam a wszystkie na play 24 miałam na bieżąco aż tu pięknego dnia telefon z windykacji. Zeby jeden... to był koszmar; babka wydzwaniała co 10 min darala na mnie mordę ;/ a ja zapalić windykacji nie chciałam bo nawet nie wiedziałam za co. Poruszyłam niebo i ziemie- reklamacje dostał punkt playa, gość który zapewnił mnie
@HaloHet: Pani podpisała to pani płaci, proste. Mnie naprzykład orange zablokował numer bo nie opłaciłem faktury, fakt, nie zapłaciłem. Przegapiłem jedną i byłem jedną w plecy. Nie poinformowali mnie o tym bo bym od razu zapłacił nawet z karnymi odsetkami, musiałem zapłacić karę za niewywiązanie się z umowy.
Nie mam do nich pretensji, sam podpisałem i sam zawaliłem.

Naturalnie, po przeliczeniu wszelkich kosztów na kartę wychodzi taniej, na początku ja i
@HaloHet: Naturalnie ze zrozumieniem, nie mam z tym problemów. Było płacić 110zł umowne. Skoro płaciłaś więcej to znaczy że czegoś nie zauważyłaś, coś podpisałaś etc. No chyba że za darmo im oddawałaś więcej niż powinnaś, jak kto lubi. Jak dla mnie jak miałaś na umowie 110 to tyle też miałaś płacić, jak chcieli więcej to są od tego państwowe organy. Ale skoro płaciłaś to jednak było za co inaczej byś nie
@Coario: sam mam w play, abonament za 55 z nielimitowanym rozmowami, SMS i internetem (10 GB) a zaświecić dupy nie urywa ale najgorszy nie jest (LTE bliżej większych miejscowości). Mój brat ma w Orange i ma to samo co ja a internetu 50 GB, płaci 30 zł i LTE ma wszędzie. Play odradzam, jak skończy mi się umowa z play to zmieniam operatora
@Coario: cenowo są ok, ale po 4-5 latach właśnie od nich uciekłam. Nikomu bym nie poleciła szczerze mówiąc. Założenie blokady na internet w roamingu krajowym na 1,5mbps uniemożliwiało mi normalne przeglądanie sieci w trasie. Codziennie w godzinach wieczornych korzystając z internetu mobilnego w miejscu, gdzie mam 3/4 kreski LTE strony ładowały się po 2 minuty (nie, nie przekroczyłam pakietu), a by używać streamingów czy vod można było pomarzyć. Hdspa+ pomimo pełnego