Wpis z mikrobloga

#epapierosy
Mirki coś często mi przepala grzałki. Zmieniłem niedawno liquid (na fantasi i jestem zachwycony), ale przez ostatni tydzień mam już drugą grzałkę. Sprzęt to melo 3 + istick pico mega. Teraz przy każdym mocniejszym buchu czuję spaleniznę. Jak e-papieros troche postoi to liquid barwi się na brunatny kolor. Niedawno kot strącił mi fajkę i jest lekko skrzywiony. I teraz pytanie czy to przypadek i trafiłem na lipne grzałki (te dedykowane od eleaf 0,5ohm), a może przez to, że jest (lekko) skrzywiony atomizer? Może to wina liquidu? Spaleniznę czuć dopiero jak mocno się zaciągnę (30w), nie jak zazwyczaj przy spalonej grzałce. Polecicie może jakieś dobre grzałki do tego melo?
  • 11
@Ruten: mam istick pico 70w i cubisa pro grzałka max na tydzień(grzałka 0,5 oma a chmurzone na 20W).Już po dwóch dniach chmurzenia odczwalna zmiana smaku a później to już tylko gorzej.Czas coś zmienić( ͡º ͜ʖ͡º)
Raz rozłożyłem taką grzałe po 3 dniach na części pierwsze i w środku prawie cała brązowa więc coś jest na rzeczy.A nie widzi mi się kupować nową grzałke co pare dni więc napewno czas na zmiany.
@Zileks: max 25 W nie jade po bandzie ale głównie do 20W.Może to wina liquidu?te od Vapy często mi zmieniały kolor i były gęste a te rzadsze np. BVS Biotech się lepiej spisywały w kwesti smaku.
@Ruten
@JustMightBe grzałki do pico i Cubisa najlepiej działają na 50:50 albo rzadszych, do tego teraz coraz zimniej i te Liquidy z dużą zawartością gliceryny dodatkowo gęstnieją więc myślę że to jest główną przyczyną. Zalecam.zmiane parownika na taki co łyka gęste Liquidy lub zmianę na rzadsze :p
@Ruten te grzałki maja słaby transport liquidu, podobno pomaga ponakluwanie igla waty po bokach, ale nie testowałem osobiście, bo się o patencie dowiedziałem jak juz zmieniłem górę