Wpis z mikrobloga

#krakow
Mirki, znacie jakiś tani sklep z meblami na prokocimiu? Albo ogólnie po tej stronie Wisły. Zepsułam stelaż na materac(te deseczki, ale aż tak że muszę kupić nowe, dosztukowanie nie wyjdzie i i tak właściciel pokoiku kupił o centymetr za krótkie i spadały i przez to się połamały) i muszę kupić a nie wiem gdzie. :< Niby mogłabym stać na materacu na ziemi ale ani to dobre dla materaca (wilgoć) ani fajne a i tak będę musiała "dokonać naprawy".

Ikea odpada, nie mam dość siły żeby targać to przez cały Kraków autobusem.
  • 16
@yourij: Wiem, pojechałabym tam gdyby nie odległość. Pisałam w poście nawet.

@Truposz: Sprawdzę, jesli tak to chyba jestem uratowana. E:według strony same kompletne łóżka. ;_; E2:Pan z którym rozmawiam przez telefon mówi że chyba mogą sprzedać sam stelaż.
@Zeugma: Czyli wychodzi że jazda tam nie ma nawet sensu. :D W sumie ciekawe czy mój "poprzedni" nie był z Ikei… Cóż, nie byłabym zdziwiona patrząc na to jak skończył po jakim czasie.
@kommie: Jejku, dziękuję <3 Nie wiedziałam nawet że taki plac istnieje a to kilkaset metrów od mojego mieszkanka. czyli na razie naprawię "awaryjnie" aktualny stelaż i w sobotę się tam wybiorę po sensowny.

Powiesz coś więcej o tym placu? W tygodniu jest tam jakiś targ warzywny, coś? Są jakieś godziny otwarcia?
@Axoi: Tak. Dni otwarcia to przeważnie Wtorek, Czwartek, Piątek(Wszystko jest), i Sobota(Najwalniejszy dzień)

Sa Warzywa i mieso dokładnie wszystko garki, hydraulika,zegarmistrz, eko sklep, itd. Godziny od 7 -15. Ale tak naprawde 9-15.
@kommie: Jejku, brzmi świetnie. Zegarmistrz też mi się właśnie przyda – to mam nadzieję ktoś kto robi coś więcej niż wymiana baterii?

Dziękuję w każdym razie. :)