Wpis z mikrobloga

No i stało się kupiłem samochód po sprzedaży Audi TT, długo się zastanawiałem co kupić nawet pytałem o jakieś porady na wykopie. Wtedy zdecydowałem się na e46 w 3 litrowym dieslu, dopóki nie przejechałem się Oplem Monterey, którego niedawno kupił brat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie, nie kupiłem Montereya, a coś z tego samego segmentu Jeep Grand Cherokee WJ z silnikiem 4.7 V8 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pobierz ferbenb - No i stało się kupiłem samochód po sprzedaży Audi TT, długo się zastanawiał...
źródło: comment_JxdQ7ZSLw6smVNZofMIo0aZdqOYPft8t.jpg
  • 60
@ferbenb: jak na ten rocznik przestarzałe wnętrze, ale to pewnie też przez to, że to amerykańskie auto (te z początku produkcji jeszcze zrozumiem, ale na 2004 rok to trochę przesada)
@KolegaPatryk: jak wyceniałem kiedyś inny samochód w v8 to wycenili na około 5k, na forum wyczytałem, że pali około 20-23 litrów gazu. Ja mam teraz takie spalanie bo jeszcze się nim cieszę ( )
@ferbenb: przerabiaj na gaz szybko i tu bez heheszków. Moim rodzicom zwróciło się w pół roku? Może rok, z tym że silnik był 5.2. Spadek mocy nieodczuwalny, a dużo taniej.

Ja osobiście nienawidzę tego auta :p za miękkie zawieszenie, przy pierwszym skręcie mało się w gacie nie zesrałem bo miałem wrażenie że do rzeki wpadnę :p ale do terenu super