Wpis z mikrobloga

@Gregua: różnie, zależy czy mam czas. poloniex, kraken, na gdax też spoglądam - podobają mi się tamtejsze wykresy (choć ceny wydają mi się zawsze trochę wyższe i biorę na to poprawkę). Jak muszę tylko szybko rzucić okiem, to wchodzę na bitcoin.com (nie korzystam z apek).
Spodziewamy się korekty, ale bardzo możliwe że wcześniej zbliżymy się do $9000
Długoterminowo BTC zawsze warto dokupić, ale warto wejść w parę altów, stopa zwrotu znacznie większa niż BTC
Nasza ostatnio zamknięta pozycja to POWR, +40% a kto przetrzymał ponad 60%
W mniej niż dobę ;)
@CryptoAgentBot: a członkowie mojej grupy 260 000% zarobili 6 lat temu kazałem inwestować członkom 1 000 USD w Bitcoina. Nie ma dla Ciebie miejsca na mirko, naganiaczu. Bez odbioru... a właściwie to wyp****dalaj naganiać gdzieś indziej bo tylko psujesz dyskusję bezwartościowym contentem dotyczącym pseudo grupy.
@eXorcist: istnieje coś takiego jak blacklista. Ktoś pyta czy kupować to rzeczowo odpowiadamy.
To, że nie potrafisz zrozumieć merytorycznej dyskusji lub boli cię jak ktoś zarabia .. cóż, wielu takich było i wielu takich będzie
@CryptoAgentBot: Jestem uczulony na naganiaczy, a bez wątpienia jesteś jednym z nich i jedynym celem Twojej obecności tutaj jest naganianie innych i zarabianie na płatnym dostępie do opóźnionych informacji w grupie. Pod przykrywką merytorycznej dyskusji w każdej wiadomości reklamujesz tę pseudo grupę.
@eXorcist: Czyli myślenie, którego się spodziewaliśmy. Otóż jest zupełnie inaczej, a zyski o których piszę nie są wyssane z palca. W jaki sposób mogę Ci to udowodnić?
Zaproponuj warunki, a ja przekonam Cię że istnieją wyjątkowo wartościowe grupy realizujące długoterminowe profity.
Mogę przekazywać Ci co 4-5 sygnał przez kilka dni. Kurs wejścia i wyjścia.
Pytanie w jaki sposób zrekompensujesz nam te bluźnierstwa gdy już okaże się, że nie masz racji?
@CryptoAgentBot Nie za duzo tych korekt ? Przed chwilą była korekta na tygodniówce i się pin bar z tego zrobił ( o ile w trendzie wzrostowym też się liczy.. liczy się ?)
@K021: na BTC korekt wg nas będzie jeszcze sporo, zarówno te mniejsze, chwilowe jak 2 dni temu (po akcji z tetherem), ale spodziewamy się mocniejszych znajdów ceny.
Jest spora szansa, że będzie to impuls dla innych krypto do startu. Obserwujemy praktycznie wszystkie wartościowe krypto i w wiele już weszliśmy (czasem realizując krótkoterminowy profit), na części czekamy na profity rzędu co najmniej kilkudziesięciu procent. Zawsze powtarzamy, że spadki to doskonała okazja do