Wpis z mikrobloga

Różowych, które mają zainteresowania i nadają się do czegoś więcej niż pukanie jest może z 0,2%.


Stwierdzenie że kilka miliardów kobiet nie nadaje się do niczego innego niż do ruchania wydaje mi się nieco niewiarygodne, poprosiłem więc o źródła tych rewelacji:

Doświadczenie i obycie wśród kobiet. Wielu, bardzo wielu kobiet. Możesz sobie zakrzywiać rzeczywistość, białorycerzyć jakie to kobiety nie są wspaniałe i równe mężczyznom, nikt Ci nie broni. Ale wszystko: badania, statystyki, wyniki przeróżnych konkursów na całym świecie, nagrania na youtubie, codzienność, ściany facebookowe... niestety wszystko potwierdza coś, czego Twój mózg nigdy nie będzie w stanie zaakceptować.


Jestem bez argumentów, nauka i badania (a także ściany facebookowe) są przeciwko mnie.

Źródło

#shitwykopsays #mizoginia #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow pozwolę sobie otagować #codziennymizoginizm
  • 8
@Magromo: Gdy kobieta czymś się faktycznie interesuje, ma swoje zdanie, nie ulega wpływom, jest samodzielna i tym podobne — staje się zagrożeniem dla dominacji fallusa. Sprzeciw uargumentowany jest, chyba, najbardziej przerażającą wizją doświadczenia drugiej osoby dla posiadacza tylko i wyłącznie prącia, ponieważ zwiastuje „problematyczność” związaną z negocjacjami życia, zwykle, w diadzie. Rolą takiej przedstawicielki jest unaocznienie porażki emancypacji i kobiet i mężczyzn.

Gdy kobieta sprowadza się tylko do roli worka na