Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może problem z połączeniem grając w #h1z1 mając neta z upc? Łącząc się z netem z telefonu mogę grać normalnie. Jak próbuję przez #upc to albo nie mogę dołączyć do meczu (długo wyszukuje i dostaję disconnecta) albo dołączam, po jego rozpoczęciu ping mi rośnie i następuje disconnect. Spójność plików zrobiona, łączę się z europejskimi serwerami :P.
  • 14
@smut: mam dokładnie ten sam problem, albo nie wyszukuje albo wywala po dużym pingu, dostawca upc.. na początku myślałem że to kwestia nowego update, ale znajomy problemu nie ma (inny dostawca interneru) , jutro do nich dzwonię i będziemy wyjaśniać..
@hugoprat: jak już napisałem - kiedy łączę się przez t-mobile to wszystko działa..co do telefonu to mogę życzyć powodzenia :P...kiedyś miałem podobny problem z csgo to dzwoniłem, a oni mydlili oczy że duży ruch, ze to nie ich wina tylko serwerow (bo przeciez ping www.wp.pl pokazuje 20 ms) i w ogole, nawet niby na jakieś testy na tydzień mnie podłączyli ale nic to nie dało :d...
@smut: Dla potomnych rowiązanie. Telefon do UPC rozwiązał sprawę. Chodzi o certyfikat IPv6. UPC z niego korzysta, a H1Z1 najwidoczniej nie i po telefonie zostaje przywrócony certyfikat IPv4.