Wpis z mikrobloga

W związku z tym wpisem mam zaszczyt zaprezentować społeczności mirko wersję beta mojej apki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomnę tylko, że to taki #tinder dla graczy, ale zamiast miłości (xD) możesz za jej pomocą znaleźć kompana do gry. Dodam jeszcze raz, że to wersja beta i jest w niej jeszcze wiele do zrobienia, ale zdecydowałem się udostępnić, bo jest już w stanie spełnić swoją podstawową funkcję.

Możecie dać plusa, żeby więcej mirków zobaczyło, bo jak sami rozumiecie, taka aplikacja nie ma sensu bez użytkowników.

Link do pobrania APK: POBIERZ
Proszę o wyrozumiałość i miłego testowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tinder #steam #gry #retrogaming #leagueoflegends #worldofwarcraft #worldoftanks #heroes3
k1000 - W związku z tym wpisem mam zaszczyt zaprezentować społeczności mirko wersję b...

źródło: comment_xf9Zeq1WV3DVBJ5TwsElDAEogHfGYVuq.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@k1000 Mam włączone 2 języki niemiecki i polski powinno być pokazane jakie języków używa osoba którą widzę bo nie wiem czego się spodziewać a nie jest mi to obojętne :)
  • Odpowiedz
@hsshssss: Prawda. Chwilę przed publikacją się zorientowałem, że o tym zapomniałem. To będzie naprawione w pierwszej kolejności. Dzięki za uwagę ()
  • Odpowiedz
@k1000: Nie mogę zmienić płci osób które chciałbym znaleźć, co do listy gier to chyba nie możesz polegać na użytkownikach. Narazie póki jest mało osób jest ok, ale później zrobi się burdel bo chcąc znaleźć kogoś do csa będziesz miał pełno "CSGO" "CS:GO" "CounterStrike:GO" itp. te nazwy powinny być dodwane przez admina, i wtedy wyszukiwane przez graczy, a gracze co najwyżej mogą dodawać sugestie co do tytułów które powinny się pojawić
  • Odpowiedz
@Delfin17: Póki co jedynie filtruje użytkowników według gry. Masz rację, że wkrótce może się zrobić bałagan, ale użytkownik też widzi przy tytule ile osób dodało daną gre i warto wybierać te najpopularniejsze. Dzięki za uwagi
  • Odpowiedz
@k1000: nie, dodanie do wyszukiwarki grup jak osobnej kategorii od pojedynczych osób. Ktoś szuka większej grupy ludzi do gry i pyk wyszukuje i ma.
Ale na razie zrób podstawy.
  • Odpowiedz
Link do pobrania APK


@k1000: A potem wielka afera, bo wycieki danych ludzi z wykopu. Taki problem przez sklep Google wrzucić zweryfikowaną wersję?
  • Odpowiedz