Wpis z mikrobloga

Trochę się powsciekalem na gothica ale ciekawość wzięła górę, zainstalowałem returninga (wersja 1.31 z patchem rebalance 2.1). Tym razem będę jechał na kilku slotach save :-D

Na forum pisali ze nie ma co kozaczyc i to żaden wstyd grać tu na bardzo łatwym. W rzeczy samej, jak wybrałem normalny to obskakiwalem #!$%@? nawet od młodych goblinow. Ten mod ma poziom trudności nocy Kruka X5. No to zacząłem na tym bardzo łatwym i tak naprawdę dużej różnicy nie ma, ot dostaje się trochę mocniejsza postać na start i za mobki leci więcej XP dzięki czemu można bardziej liberalne wydawać pn. Obecnie mam lvl 7, prawie 300 życia i 47 siły a i tak 2 zwykle wilki naraz mogą mnie poskladac na kilka ciosów.

Ale polecam, mod naprawdę dobry, szykuje się bardzo długa przygoda. Jest profesjonalnie spolszczony.

Silverek to przeszedł na rzeźniku, ja się tak katowac nie będę :-D

#gothic #pcmasterrace #returning
  • 6
@Esubane: 1.3.1 jest łatwe bo są zbugowane bronie magiczne, dostaniesz jakąś i będziesz zabijał wszystko na strzała. Jak nie zaszedłeś daleko to wgraj sobie nieoficjalny patch by nergal 1.4.1, i wtedy można grać nawet na trudnym poziomie jak się jest ogarniętym w gothica
@Esubane: Mod bardzo dobry, ale jeśli zaczynasz to naprawdę, roztropnie ogarniaj swoją postać, bo parę złych wydanych punktów nauki i potem jesteś brzydko mówiąc w dupie. Ja za pierwszym razem przeszedłem jako guru, co było stosunkowo łatwe, bo wirem można było pokonać dosłownie każdego, zdecydowanie umiejętność za dobra. Za drugim podejściem chciałem przejść typowo na broni jednoręcznej, jak wszedłem do górniczej doliny to się przekonałem, że to będzie jednak problem. Odpuściłem
@PtactwaWiele: grałem w gothica 2 po angielsku kilka lat temu (storrenciłem go, oryginała kupiłem jeszcze ileś lat wcześniej więc nie mam sobie nic do zarzucenia) i grało się podobnie. Wiadomo że PL dubbing w gothicu jest 10/10 ale po angielsku wciąż był grywalny i wciągający.

Na początku trudno się przyzwyczaić do drewnianego sterowania. Ale jak się wgra łatki i HD moda (dx 11) to robi się z tego spoko gierka.

Choć