Wpis z mikrobloga

@Karol-Habryka nabłyszcacza nie musisz używać jak nie chcesz. Somatów nie kupuj bo się nie rozpuszczają i zostają na naczyniach, kupują je cbyba tylko masochiści. Tanie i w miarę dobre są Finish All in One ale nie nablyszczają, Finish Quantum jak na swoją cenę są słabe. Od siebie polecam Fairy. Do wyrwania około 60 sztuk za niecałe 30 zł co jakiś czas w różnych sklepach. Fajnie nabłyszczają.
  • 192
Że nikt nie wstawił xd

bądź mną
wyprowadź się od starych
właściciel mieszkania wstawia ci zmywarkę
kup kostki do zmywarki mnie
umyj naczynia
zostają na nich zacieki
dowiedz się, że musisz kupić też sól do zmywarki, żeby nie było tych śladów
w sklepie tylko opakowania po 9000 kilo za 9000 złotych
nie potrzebujesz aż tyle i nie chcesz wydawać hajsu
pojedź do rodziców na obiad
odsyp sobie od nich trochę soli do
@Karol-Habryka: ja kupuję biedronkowego Krafta, wychodzi chyba 42 grosze za zmywanie, jak są takie zwykle bez bajerów to dużo taniej ale rzadko je widzę. I jak dla mnie ok, nie mam z niczym problemów, wszystko pomyte. Nablyszczacz i sól z Biedry albo z Lidla. Ogólnie chemia z Lidla jest spoko
@Karol-Habryka tez zonie mowilem ze tabletki nablyszczacz i sol. #!$%@? trzeba kupic.... jak to tylko tabletki? Ja #!$%@? ty sie znasz... wez kup te #!$%@? sol.

Narazie dwa miesiace na samych tabletkach z biedronki. Nigdy nie ufalem zmywarce.... ale #!$%@? myje. Kiedys ojciec dal nam jakies tabletki typu somat czy tam finish na probe i zostawal taki dziwny osad na naczyniach. Bez koloru, ale czuc bylo ze szklanka jest jakas "nie sliska".