Wpis z mikrobloga

Powiem wam że UPC Wi-Free to zajebista usługa ;D

Jak to działa



UPC Wi-Free to sieć hotspotów, którą tworzą modemy Wi-Fi użytkowników Internetu UPC. Twój modem, podobnie jak modemy tysięcy innych klientów Internetu UPC, będzie tworzył dwa pasma: prywatne, do korzystania z internetu domowego oraz zewnętrzne, które będzie udostępnione dla innych użytkowników sieci UPC.


Dzięki temu możesz korzystać z Internetu UPC swobodnie i bez limitów również poza domem.

Często musiałem korzystać z wifi w różnych lokalach ale nigdy nie miałem do tych połączeń zbytniego zaufania, dzięku tej usłudze czuję się bezpieczniej i dość często można trafić pod zasięg modemu innego użytkownika.

Przypominam tylko że żeby zacząć korzystać z tej usługi, trzeba ją "zarejestrować" na stronie "moje UPC".

Pozdro mirki

#upc #wifree #internet
Ziombello - Powiem wam że UPC Wi-Free to zajebista usługa ;D

 Jak to działa
 
UPC ...

źródło: comment_9cCrjlePevXWTHzhIjsutdz6KQRR9dYt.jpg

Pobierz
  • 12
@wigr: @bykubyk:
Nie korzystam z usług konkurencji i serio nie miałem pojęcia o takich usługach ;D

Niedawno to "odkryłem" i zwyczajnie pomyślałem że się z wami tym podzielę ale widzę że każdy oprócz mnie znał to wcześniej ;D
Orientujesz się czy jak mam zapisane dane logowania w telefonie to łączy się automatycznie z każdą siecią w zasięgu czy tylko z modemem z którym łączyłem się w przeszłości?


@DildoDaggins: Ja mam ustawione tak że za każdym razem muszę wpisywać hasło, ale pewnie da się ustawić automat ;)