Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Muszę załatwić w ZUS dokument A1 (praca poza granicami kraju) bo #bekaztransa . Jako że XXI wiek mocno to i te debile poszły w kierunku informatyzacji. Ksiegowa złożyła ponad tydzień temu wniosek. Wczoraj telefon z ZUS, wniosek nie przeszedł bo system nie działa. #!$%@? instant. Szybko wydrukowałem i podpisałem kwity i poprosiłem mame żeby podrzuciła im papiery. Dodam tylko, że na infolinii ZUS powiedzieli księgowej żeby w kraje wpisać „kraje UE oraz Szwajcaria”. I teraz kulminacja: Dziś rodzicielka pojawiła się w ZUS aby złożyć dokumenty. A Pi#da w okienku powiedziała jej że wniosku nie przyjmie (łamiąc tym samym artykuł 9 kodeksu postępowania administracyjnego) bo „ONA NIE UWAŻA ŻEBYM JEŹDZIŁ PO CAŁEJ UNII”. I na takich idiotów idą nasze podatki. Jutro jadę robić dym.
Wołam @wasiuu: bo podobna sytuacja z gorących #patologiazmiasta #bekazpodludzi #gorzkiezale #pracbaza
  • 28
@SzewskaPasja: Księgowa przez ePUAP wnioskowała o zaświadczenie A1? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ta procedura trwała tydzień - nawet jakby się coś #!$%@?ło - a często się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to informacje o tym, że wniosek nie przejdzie czy coś masz w systemie praktycznie tego samego dnia.
@Dawidienko1: info od księgowej jest takie że dwa dni temu dostała telefon z ZUS ze miało działać a nie działa. Nie wchodziłem nawet w szczegóły. Może ksiegowa nie monitorowała non stop bo zawierzyła ze to gowno działa
@SzewskaPasja: nagrywać możesz kogokolwiek gdziekolwiek. Może być w jakimś regulaminie budynku ze zakaz nagrywania (markety i szkoły tak robią np), ale to nie ma znaczenia. Urzędy, szkoły, markety to budynku użytku publicznego i tam ZAWSZE wolno nagrywać. Nie licząc kilku wyjątków, ale urzędasa w godzinach pracy możesz. Publikować to zależy, jak już to zamaż twarz, wystarczy.