Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Muszę załatwić w ZUS dokument A1 (praca poza granicami kraju) bo #bekaztransa . Jako że XXI wiek mocno to i te debile poszły w kierunku informatyzacji. Ksiegowa złożyła ponad tydzień temu wniosek. Wczoraj telefon z ZUS, wniosek nie przeszedł bo system nie działa. #!$%@? instant. Szybko wydrukowałem i podpisałem kwity i poprosiłem mame żeby podrzuciła im papiery. Dodam tylko, że na infolinii ZUS powiedzieli księgowej żeby w kraje wpisać „kraje UE oraz Szwajcaria”. I teraz kulminacja: Dziś rodzicielka pojawiła się w ZUS aby złożyć dokumenty. A Pi#da w okienku powiedziała jej że wniosku nie przyjmie (łamiąc tym samym artykuł 9 kodeksu postępowania administracyjnego) bo „ONA NIE UWAŻA ŻEBYM JEŹDZIŁ PO CAŁEJ UNII”. I na takich idiotów idą nasze podatki. Jutro jadę robić dym.
Wołam @wasiuu: bo podobna sytuacja z gorących #patologiazmiasta #bekazpodludzi #gorzkiezale #pracbaza
  • 28
@SzewskaPasja wpadnij do bulwy i powiedz co o niej sądzisz.. Ona ma zasrany obowiązek przyjąć ten papierek, bo m.in za to pobiera pensję. Pensję z naszych podatków..