Wpis z mikrobloga

Mireczki, w piątek wylatuję z Wrocławia do Londynu (lotnisko Stansted) a następnie z Londynu na Teneryfę, w Londynie mam dokładnie 6 godzin i 20 minut pomiędzy lotami, jest szansa na spokojnie zobaczenia czegoś ciekawego w tak krótkim czasie czy jestem skazany na lotnisko(pociągi 1,5 gdz do centrum)? Dodam, że w Londynie nigdy nie byłem. I teraz kolejne pytanie odnośnie Teneryfy - będę mieć tam samochód ok godziny 18, jest coś wartego zobaczenia wieczorną porą? #londyn #teneryfa #pytanie #kiciochpyta
  • 13
@C4ke Stansted jest tak daleko do Londynu że nie wiem czy by mi się chciało jechać tylko na 1.5 godzinki. Poza tym jeszcze musisz być wcześniej żeby odprawić się. Więc może byś miał godzinę. A weź niech Ci się transport posypie i będzie w Londynie na dłużej. Gra nie warto świeczki. Chyba ze jakiś Mirek Cie autem odwiezie pochodzi po Londynie i wróci ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niby da się ale....

Wyjście ze Stansted (przejście przez bramkę graniczną, zawsze są tam długie kolejki)- 30 min
Stansted-> London pociąg 50 min
London-> Stansted pociąg 50min
Doliczam, że trzeba być 2h przed lotem na lotnisku żeby na spokojnie przejść przez bramki...

To już są 4 godziny 10 minut. Zostają ci tak naprawdę 2 godziny czasu. No można niby podjechać metrem pod Big Bena i zrobić fotkę, ale trochę w biegu wszystko,
Na tym samym. Dlaczego aż 2 godziny?


@C4ke: Zwykle powinieneś być 40 minut przed godziną odlotu już przy bramce + odprawa powiedzmy kolejne 40 min (na Stansted jest dużo więcej ludzi niż we Wrocku) + 20min na nieprzewidziane okoliczności ;)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.