Wpis z mikrobloga

1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i jedna traci wiele
radd00 - > 1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzn...
  • Odpowiedz
@FrugoTabalugo:

powoduje karambol na t1 co całkowicie rujnuje mi perfekcyjny start


Chyba perfekcyjny falstart ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Już przepraszałem po wyścigu na discordzie - przed startem wyskoczyłem do toalety i po powrocie w pośpiechu musiałem źle usiąść, bo na dohamowaniu ześlizgnęła mi się stopa z pedału hamulca (,)
  • Odpowiedz
@rentonB: już przepraszałem za to na głosowym i na discordzie po wyścigu. Na swoje wytłumaczenie powiem, że nigdy nie miałem problemów z pingiem a ten nie był wysoki przez cały czas, tylko skakał i jak każdy chciałem dojechać chociaż do końca, licząc że nietypowa sytuacja wróci do normy. No i niestety nie słyszałem wcześniej zwrócenia uwagi, pewnie przez lagi. Jak tylko usłyszałem że przeszkadzam to się ewakuowałem z serwera. Na pewno
  • Odpowiedz
@radd00: Trochę mnie tam wyniosło, wcześniej widać, że dość płytko wszedłem w eau rouge (jakbym wcześniej ci zostawiał miejsce) i miejsca zabrakło na wyjściu. W sumie to z wami w LMP nie wiadomo czego się spodziewać niektórzy zwalniają a niektórzy się przeciskają :(
  • Odpowiedz
@koolexe: Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba właśnie tak zrozumiałem to twoje przesunięcie się na lewo i zacząłem wyprzedzać. To było w zasadzie jedyne dublowanie GTE w tym wyścigu gdzie nie pojechałem przesadnie ostrożnie no i pech chciał, że tak się skończyło.
  • Odpowiedz
SemiPro
Mateush92 Car#36 / Time 2:13-2:15 T1/L1 Taran z tyłu obracając mnie o 180stopni i ląduję na samym końcu stawki
Heblo Car#7 / Time 32:11-32:19 T10 Puknięcie w tył strata świeżo wywalczonej pozycji
  • Odpowiedz
@ACLeague:

Kwalifikacje Am
10:00 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
11:45 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
12:25 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
13:50 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
23:45 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
25:55 Simcoe - back to pits i dalsza jazda

Kwalifikacje Semipro
6:10 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
7:15 Dryndol -
Plupi - @ACLeague: 

Kwalifikacje Am
10:00 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
1...

źródło: comment_hZXAmwEBdoaIPNNbDklwGPjBkSissovQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Plupi: Chciał bym zgłosić odwołanie \do incydentu "40:30 Speedman - ignorowanie linii wyjazdu z pitów" na załączonym gifie jasno widać, że nie zignorowałem linii wyjazdu z pit stopu. Zbyt nadmierna prędkość na chłodnych oponach spowodowała lekki najazd lewej osi na linii wyznaczającą wyjazd z pit stopu, ale w żaden celowy sposób nie została ona przekroczona przez mój pojazd. Załączam gifa jako potwierdzenie. PS. Sorry za te usunięte wiadomości, ogarniam jak dodawać
SPEEDMAN - @Plupi: Chciał bym zgłosić odwołanie \do incydentu "40:30 Speedman - ignor...

źródło: comment_V7vz7FrUo5sYrPTAgbk3R7WrhxYL3cen.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@SPEEDMAN: dodawanie gifów nie ma najmniejszego sensu, to strata czasu - od weryfikacji są powtórki. Z innej kamery może to wyglądać zupełnie inaczej, a takie graniczne przypadki też trzeba jakoś ogarnąć. Oczywiście będzie zweryfikowane.
  • Odpowiedz
@Tarec: Zwyczajne bronienie pozycji. W dodatku jakbym zrobił to nagle agresywnie ok rozumiem, ale jak widać na gifie zrobiłem to stopniowo. Anyway na szykanie byłoby znacznie gorzej znając życie skończyłby się na tym nasz wyścig.
  • Odpowiedz