Wpis z mikrobloga

@hipodrom: mk4 w latach 2008-2010, no jest spory przeskok, wygłuszenie, komfort jazdy, tylko też w mk4 miałem ubogą wersję, więc też nie ma co porównywać. Wcześniej jeździłem oplem insignia. To jest maj 2015.
@p__m: Jak ja nie lubię tych samochodów, mój brat sobie kupił to Mondeo i dwa dni później padła mu elektryka, samochód stał 3 tygodnie u mechanika. Jeździ jak kloc, głośny jak cholera, motor działa tak jakby chciał opuścić samochód XD

Tylko volvo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@hipodrom: W insigni 2010r. zatarlem silnik 2.0cdti 160km, wada materiałowa panewek i się obróciły przy 197tys, wpisz w google insignia panewki i jest masa tematów, albo w Niemczech można kupić za 4000 euro wersję cosmo :) Koszt naprawy wyniósł 10tys Ogólnie bardzo ciężkie auto, mondeo mk4 ma lepsze zawieszenie, no ale z wyglądu i wnętrza to jednak insignia. No a mk5 tak jak mówisz inna epoka.
@Pirat_Brodacz: to ciekawe, bo tutaj znajomi często się łapią i myślą, że to benzyna, zarowno z zewnątrz jak i wewnątrz tak dobrze wygłuszony. Jeszcze jest na gwarancji, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.