Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy spanie z koleżanką po imprezie to zdrada?

Chodzi o samo spanie, bez seksu. Zastanawia mnie ten temat, ponieważ kiedyś kilka razy spałem po imprezach z koleżankami na jednym łóżku. Mojej dziewczyny nie było, a osób było na tyle że nie było miejsca.

Przykładowe sytuacja.

Koleżanka poszła spać na moje łóżko a ja po paru godzinach przyszedłem i się położyłem pod osobnym kocem i tak spaliśmy do rana. Ona wstała rano na zajęcia ja spałem dalej. Nie mówiłem nic mojej dziewczynie bo uważam że nic się tak naprawdę nie stało.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania A czy uważasz że to była zdrada? Jak sam byś się czuł gdyby to Twoja dziewczyna tak się zachowała? Z mojej perspektywy to nie jest zdrada, ale też nie jest to coś dobrego ponieważ tworzy pewne wyobrażenie 'a co jeśli oni tam nie tylko spali?'
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wg mnie tak. nie po to budujesz ze wspólną strefę intymności żeby #!$%@?ć takie akcje pozostawiając dużo miejsca na niedomówienia itp. potem wyjdzie że spałeś z jakąś inną laską po imprezie, będziesz miał kwas i #!$%@? tłumaczenia. powiedz swojej lasce, ja wolałbym wiedzieć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: własnego domu nie masz, że musisz z koleżankami na kanapie spać? Sory ale jakby mi dziewczyna powiedziała, że była tak #!$%@?, że nie dała rady wrócić do domu i spała na jednym łóżku z facetem ale seksu nie było, to i tak bym nie uwierzył.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy od człowieka i jego podejścia. Do zdrady nie doszło, ale może się to nie podobać. Pytanie czy Tobie by nie przeszkadzało gdyby Twoja różowa poszła na impreze i koledzy powiedzieli Ci, że spała w łóżku z jakimś kolesiem. Zawsze w takich sytuacjach staraj się, postawić po drugiej stronie i zastanów nad tym co w takiej sytuacji byś czul lub myślał na ten temat.
  • Odpowiedz