Wpis z mikrobloga

@GearBest_Polska -
tl;dr GearBest Oszukujo !

Skłoniony wieloma reklamami dot. wyprzedaży na gearbest wszedłem na ich stronę z produktami promocyjnymi: https://www.gearbest.com/promotion-11.11-xiaomi-special-1661.html
Chciałem upolować Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera (picrel), zauważyłem, że promocja zaczyna się za 15 min, z uwagi na to, że zostało tylko 10 sztuk nastawiłem sobie budzik na 5 min przed rozpoczęciem, żeby trochę przyjanuszyć #cebuladeals i wyszarpać kamerkę za 33złocisze. Budzik dzwoni, patrzę na promocje, a tu zonk... promocja skończyła się (przed czasem ? wtf?) ale wciąż 10 pieces left czyli nikt nie kupił...
Po kolejnych 10 minutach wracam na stronę a tam 978sztuk i promo już trwa ale kamera po 69złociszy... #wtf ? (picrel)

Czyżby cudowny Gearbest prowadził nieuczciwy marketing zachęcając i wrzucając promocje, a następnie po analizie kliknięć na dany produkt, wywalać promo tuż przed rozpoczęciem i wrzucać wyższą cenę ? Człowiek i tak kupi bo przecież Promooocja.
A szkoda... bo kamer chciałem kupić 8 + smart home kit.
#cebuladeals, #gearbest, #oszukujo, #afera
Pobierz ladril - @GearBest_Polska -
tl;dr GearBest Oszukujo !

Skłoniony wieloma reklamami...
źródło: comment_og2ok4eFyXMTuMqRPPYCq4jtnw610waO.jpg
  • 17
@nikoafc86: wybacz ale na stronie od rana ta kamerka była po 33złocisze, jedynie został licznik do końca promocji, kilka minut przed włączeniem (ok. 3min) wyłączyli promo, zmienili liczbę dostępnych sztuk oraz cenę i ponownie włączyli. Jak dla mnie typowe oszustwo typu dam Ci kredyt 0% a na końcu podrzucę Ci do podpisania dokument w którym prowizja wyniesie 89%...
@ladril: Trochę za dużo teorii do tego dopisujesz :D kontaktowałem się ze sklepem, aby to jeszcze potwierdzić, nikt nie analizuje żadnych kliknięć z wykopu, a tym bardziej nie bawi się w żadne podmienianie cen. Zejdź na ziemię kupon jest wprowadzony do systemu i zaczyna działać o określonej godzinie. Po sprzedaży wcześniej ustalonej ilości sztuk, kupon przestaje działać. Tyle. Dobre kupony potrafią się rozejść w kilka sekund, także jak pisze @ajgor-rzeszowski byleś