Wpis z mikrobloga

@misisk: no niestety tak już bywa :) ja już w tej branży chyba siódmy rok i trzeba przyznać, że trudno jest faktycznie znaleźć dobrego copy (często poprawiałam np. po innych, którzy dużo i ładnie mówili o swoich umiejętnościach, ale w praktyce nie wyglądało to już tak dobrze;)). Ale myślę, że tam na grupie znajdzie się ktoś odpowiedni :) Ewentualnie jeszcze grupy: seowcy market (siedzi tam troszkę copy, ktoś też może doradzić)
@GreenMarla sęk w tym, że szukam kogoś do prawdziwych (choć krótkich) artykułów, gdzie SEO jest kompletnie nieistotne. Mają to być przydatne rady dla aktualnych klientów. A większość copywriterów, wydaje mi się, jest nauczona głównie SEO właśnie i zwyczajnie"klepią". Liczę się, że będą to droższe usługi, byle niech się ktoś znajdzie ;) dzięki raz jeszcze za pomoc
@misisk: na tej grupie jest właśnie "elitka", która świetnie sobie radzi z merytorycznymi artykułami :) ceny na pewno nie będą należały do najniższych, ale to w końcu odpowiednia jakość :) Trzymam kciuki i nie ma za co :)