Wpis z mikrobloga

#komputery #laptop #problem #it

Witam, potrzebuje pilnej pomocy
Pacjent to acer e5-573g na i7 oraz gf740m mam problem z softem bądz hardware z którym nie moge sobie poradzić. Zaczninmy od tego ze od kupna lapotpa nigdy nie czyscilem z kurzu lecz przez wnęki nic nie widac a wydaje mi sie że problem powstal przez temperature. Grając w cs-go komputer nagle bez wczesniejszych lagów wyłączył sie i tutaj juz przy kolejnym włączeniu po ekranie z napisem asus pojawia sie czarny ekran z kursorem i nic. Uruchomilem z instalatorem windows i zrobilem backup, lapotp smiga przez godzine, przy instalacji office wylacza.sie i to samo... przy wlaczeniu teraz po ekrranie z napisem asus pojawiaja sie bialo zielona szachownica i potem czarny ekran. Pamietam jak kiedys tez lapotp sie wylaczyl przy dosc intensywnyn uzytowaniu ale potem sie wlaczyl normalnie. Pozatym csgo nie jest wymagajaca gra jak na 4gb gpu. Ktos jest wstanie mnie nakierowac od czego zacząc? Dodam ze windows za drugim razem zdiagnozowal to jako tdr failure. Nie chce robic kolejnego backupa bo nie wiem co mu dolega. Pozdrawiam Cieplutko
  • 2
@wonsz_smieszek myślisz że stało by sie to bez żadnych wcześniejszych lagów ani spadkow fps? Było pyk i koniec, potem zrobilem backupa i grafika smiagala, coprawda nie gralem w nic ale normalbie obsługiwałem kompa