Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego on mnie tak nie cierpi? Spotykaliśmy się, na początku był zupełnie inny, miły i w ogóle. Potem pokazał swoją wredną stronę. I ja ochłodziłam. Wiem, że chce seksu i że go pociągam, bo mówił to wiele razy. I jak go pytam dlaczego jest wredny dla mnie to mówi, ze to dlatego, że jestem zimna. Tylko że on ma inne znajome, które mu się podobają i z różnych względów z nim nie są, ale on jest dla nich miły. Wiekszość jest zajęta i on potrafi im mówić komplementy i w ogóle być uroczy, więc potrafi być miły dla kogoś kto na niego nie leci. Jedna jego dobra koleżanka, której notabene imię czasem zdrabnia i w ogóle mają dużo wspólnego, raczej na 99% dałą mu kosza i chce się z nim przyjaźnić i on się z nią przyjaźni i też strzela jej czasem komplementy. A ze mną niby nie potrafi, "potrafiłby gdybym była brzydka". Ale jemu sie też podoba ta jego dobra znajoma, jedyna róznica, ze ją zna dłużej i czasem mi mówi o jej wadach, ale podkreśla, że ją lubi i to widać. A za mną albo będę pozytywnie reagowac na jego zaloty, albo się na mnie jakoś odgryza. Skrajne emocje. Taki szantaż.
Nie rozumiem. Nie wydaje mi się, że jestem aż taką seks bombą, że wzbudzam bezrozumne dzikie żądze.
Chore... #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
Nie rozumiem. Nie wydaje mi się, że jestem aż taką seks bombą, że wzbudzam bezrozumne dzikie żądze.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tu widze piekna probe racjonalizacji i usprawiedliwienia skandalicznego zachowania wybranka twego serca + budowanie pozytywnego mitu na temat twojej osoby w tej relacji ( jest na mnie zly, bo go tak pociagam, jestem taka seksowna ze traci rozum).
A teraz pokusmy sie na inna, prostsza interpretacje: po prostu Cie nie szanuje i