Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy po 23 lata, poznalismy sie na #tinder Nie mialem zadnej pary i juz chcialem skasowac ale jest ! Sparowalo mnie z nia 9/10... no i tak bylismy razem 4 lata. Zaczęło się dziać zle w naszym #zwiazki około 2 msc temu jak ona poszła do dorywczej pracy na warsztat samochodowy. Tam poznała typa, który naprawia jej stare #czarneblachy za darmo bo jak domniemam chce na to poderwać moja partnerkę, wypisuje do niej co chwile, napier... komplementami co wiadomość itp. Ja oczywiście to zlewam. Wszystko fajnie, do czasu gdy wyszło na jaw ze się spotkała z nim 2 razy bez mojej wiedzy, niby się wygadac..

Nie powiem, zdenerwowalo mnie to, po 4 latach to mogę wymagać lojalności, chce się spotykać z innymi to okej ale niech najpierw mi da spokój. Gdy się o tym dowiedziałem to powiedziałem wprost ze straciłem do niej #zaufanie i sobie poszedłem. Ona przed tym jeszcze mi dogadywala ze tyle razy chciała żebym zrobil #zareczyny, (zaręczyny planowałem ale po swojemu a nie ze laska mi powie zarecz się i będę biegł po pierscien) cóż taki jestem. Zaczęła mi wypisywać jak poszedłem ze tamten to tak się stara a ja mam już ja w dupie itp. Okej może od jakiegoś czasu trochę ja olewalem ale to przez to ze mam okazję rozkręcać firmę a dzięki temu będzie łatwiej i mi i jej w przyszłości...

Przechodząc do końca, chce od Was feedback na chłodno, od kogoś z boku co o tym myśli.

Ma się to tak ze wczoraj jak się dowiedziałem że się spotkala z innym to odszedłem i się do teraz nie odzywam, musze się zastanowić czego dalej chce i czy ma to sens.

Jak jakieś info by było potrzebne to w miarę możliwości odrazu napisze.

P.S. seks kilka razy w tygodniu od 4 lat, może za słaby w tym jestem ze szuka innego:p

Pozdro
#podrywajzwykopem #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
Okej może od jakiegoś czasu trochę ja olewalem ale to przez to ze mam okazję rozkręcać firmę a dzięki temu będzie łatwiej i mi i jej w przyszłości...


@AnonimoweMirkoWyznania: rozkrecanie firmy to nie powod do olewania.
Nie chodzi o poswiecanie uwagi 24h/dobe, starczyc moze nawet krotka chwila, zeby partnerzy mieli poczucie, ze jednak o siebie dbaja.

Co oczywiscie w zadnym wypadku nie zmienia faktu, ze zachowanie laski naganne - bo jak
jesteś jakimś zimnym gościem troche z kijem w dupie. Znudziła się tobą.


@TheRakQueen: Aha, czyli w takim razie może kręcić z innymi pomimo, że jest z nim w związku? Jak dla mnie to jest przykład typowej kobiety. Tutaj jeden firmę "rozkręca", ale jest ryzyko, że mu nie wyjdzie i skończy z długami, więc zawczasu szuka sobie drugiego. Jeśli firma pierwszego wyjdzie to z nim zostanie, jeśli nie wyjdzie to go zostawi
@AnonimoweMirkoWyznania Nauczony ostatnim związkiem na twoim miejscu bym nie robił imby. Okej, spotkała się z innym, nie powiedziała ci o tym, ale to nie zdrada. Obserwowałbym jak się zachowuje, broń boże myśleć o zaręczynach! Albo zrozumie że zrobiła źle, przeprosi i następnym razem będzie Ci mówiła o takich spotkaniach, albo będzie odwalać księżniczkę a wtedy nie ma sensu marnować więcej czasu :)
@AnonimoweMirkoWyznania:
ja dodam swoje trzy grosze o zaręczynach. Byłam w związku ponad 10 lat, po pierwszych 3 latach zapytałam grzecznie czy planuje oświadczyć się I zaznaczyłam że zaspokoi to moje oczekiwania bo ślub nie wchodzi w grę. Więc w odp usłyszałam że rozkręca biznes i chce mieć kasę normalna i komfort życiowy blablabla i dopiero wtedy oświadczy sie... I tak czekałam +10 aż się dowiedziałam się że już inna na tapecie...