Wpis z mikrobloga

@staryalejary11: @Croudflup: A pozniej tabletki lykac.
Ogorek spoko ale za malo owocow i warzyw.
Mieso moglo by byc gotowane.(Clint Eastwood nie je smazonego i trzyma sie lepiej niz nie jeden 20 latek mimo ze ma 87 lat.)
Ziemniaki oblane tluszczem z patelni no prosba przeciez to puste kalorie i zmienia stosunek omega3-omega6.Jeszcze poddany obrobce termicznej akrylamid i kto wie co jeszcze.A na dodatek to wszystko slone.Po obiedzie pewnie jeszcze papierosik+piwko
@Croudflup: Super, sam bym zjadł, ale to co zamiast kartofli, to co to jest? Polecam ugotować w całości( ew, w ćwiartkach) z liściem laurowym i polać tłuszczykiem z kotletów. Takie to bomba kaloryczna na maksa( chociaż lubię, ale bardziej podsmażone). smacznego(ʘʘ)
@Puter: wiesz co ziemniaki raz jem tak a raz tak, teraz troszke twardsze były to je ugnietliśmy a ja mam fetysz który różowa zwalcza odnośnie tego tłuszczu na ziemniakach, ale teraz mi odpuściła. I tak rzadko jemy tak tłusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Schabowy na przykład okrojony z każdej tłustej żyłki xD
I tu błąd. Zwierzęce białko jest potrzebne a odgrzewanie kartofli w tłuszczu niekoniecznie. Chłoną niemiłosiernie. też lubię ale ... Polecam zestaw odgrzewane kartofle + żurek z białą kiełbasą( ostra papryczka do tego, żywa) I mój ulubiony ostatnio zestaw - kalafior z kotletem, kalafior klasycznie czyli z bułka, wiem słabo brzmi ale jak smakuje...