Wpis z mikrobloga

@asdmjs Beta, lepiej jeździ, nie jest Vagiem, ma ładniejsza kierownicę, nie trzeba używać kierunków i jak Cię ktoś zapyta czym jeździsz, to po prostu odpowiadasz Beemką i nie musisz tłumaczyć nic więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@asdmjs: Ja bym wziął BMW, bo to młodszy model, tylko w jakiejś sensownej wersji, bo większość na naszym allegro ma fotele profilowane na kształt naleśnika.
  • Odpowiedz
@asdmjs: Pamiętaj, że w BMW dochodzi cały układ przeniesienia napędu, którego nie ma w Audi, a może się #!$%@?ć czyli: tłumik drgań, krzyżaki na wale, sam wał napędowy, podpory wału, dyferencjał, poduszki tylnego mostu.
  • Odpowiedz
@asdmjs: też zależy od rocznika w który celujesz, dwa lata starsze F10 będzie w tej samej cenie co trochę nowsze F30, ale skoro wiesz czego chcesz to moje gadanie nic nie zmieni :) Jak podejmiesz decyzję to zrób #pokazauto
  • Odpowiedz
@Ra_V: plus za zawołanie.
@asdmjs: BMW droższe i w zakupie i w utrzymaniu niestety.
Wg mnie seria 3 jest też mniejsze niż Audi A4 wewnątrz.
BMW w jakieś fajnej opcji wyposażenia będzie ciężej znaleźć i będzie droższe niż porównywalnie wyposażone Audi.
Dochodzi do tego wygląd który jeśli chodzi o nadwozie wg mnie wygrywa Audi, a we wnętrzu to już całkiem nie dla mnie jest BMW. To akurat bardzo subiektywna opinia,
  • Odpowiedz
@asdmjs: z tego co wiem to multitronic był awaryjny w starszych modelach, od 2011-2012 roku jest lepiej. Osobiście mam go w A5 2013 roku i 160kkm przejechane i nie ma żadnego problemu z tym - przyjemna skrzynia, śmiało mogę polecić :)
  • Odpowiedz